Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot tudnátok...

Milyen sportot tudnátok ajánlani egy 18 éves fiúnak? Többi lent

Figyelt kérdés

Olyan sportot szeretnék,ami művészi és szép,de nem túl lányos. Én utálom,hogy még a sport is nemekre van osztva de ez egy másik téma. szóval olyan sportot akarok,ami nem küzdősport,nem kell egymást verni meg ilyenek,hanem ami szép.

Olyanokra gondolok,mint például a műkorcsolya,azzal nagyon szemeztem, de ahol élek, és a környéken sincs rá sajnos lehetőség.

/A tánc nálam ki van zárva/



2017. máj. 1. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Capuera? Artista?

Mind kettő elég művészi (szerintem legalábbis). A capuera mondjuk nem annyira felel meg, a leírás alapján, de nézz meg pár videót. Az artisták terén pedig nagyon sok sportot ki lehet próbálni.

Nincs nagyon olyan "szép" sport, ami ne tánc lenne. Viszont van olyan tánc, ami nem lányos, tehát nem bu**znak le miatta. Ilyen pl a kortárstánc.

2017. máj. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A néptáncot ajánlottam volna, de látom, hogy a tánc kizárva. Pedig az nagyon szép, és szerintem a fiúknak kifejezetten férfias.
2019. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!