Milesz velem igy?

Figyelt kérdés
Mindig is pénzre férjet gyerekre boldogságra vágytam utazgatni szerettem volna és semmi nem jött őssze . Lassan 40 éves leszek totál kivagyok borulva
2019. nov. 11. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

37F vagyok detto... Nálad hol siklott ki? Te karban tartod magad? Van szakmád ami jó? Pasik? Mi a véleményed a felfogásodról? Naiv csaj vagy? Komoly? Aranyos? Ribis? Jégcsap? Mivel töltöd a napjaidat? Hol élsz? Tényleg úgy érzed h semmilyen út nem áll előtted? Szívesen kirohannál a világból? Van valamid amivel teljesen vagy inkább elégedett vagy?

Bocs a sok kérdésért csak kíváncsi vagyok. :)

2019. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én ott csusztam el hogy soha semmi nem sikerült !

Szerencsétlen vok

2019. nov. 11. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy az, csak annak érzed magad, eleve, hogy megszülettél, nyertes vagy, mivel több millió spermából kerültél ki!


https://www.youtube.com/watch?v=m7BDZFuwNPg

2019. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs kedved mesélni? Szívesen meghallgatnám.
2019. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs neki.
2019. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elindultam a jogsin csődbe ment a cég😁eljutottam a kresz vizsgálgatja egy pont híján megbuktam.az a férfi akit szerettem tönkretett elhagyott. Nem találtam sehol normális munkát csak napszámos t. Pénzem sose volt épphogy éhen nem halltam . Stb😞borzasztó életem volt eddig
2019. nov. 11. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Akarsz beszélgetni?
2019. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!