Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz, hogy otthagytam a...

Nagyon gáz, hogy otthagytam a kresz tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy kresz tanfolyamot, alapból nem volt szimpatikus a csávó, sajnos nem tudom szebben mondani egy köcsög. Viszont mindenki nagyon dicsérte.


Na nekem a 3. alkalom után betelt a pohár. 2,5 óra után 5 perc szünetet tartott 8 óra helyett 8:30 kor lett vége.

Persze rohadtul korgott is a hasam, meg alig tudtam visszatartani a pisilést. Közben egy kissrác ki akart menni, és elé állt az ajtóban, hogy amit most mond azt nem fogja kétszer elmondani.

Én is ki akartam menni, de tudtam ha felállok én nagyon kiosztom, mert kissé idegbeteg vagyok. Így sokszor inkább nem is szólok. A normális emberekkel meglehet beszélni a dolgokat, de a hülyékkel nem. És benne alapból én a hülyét látom.

Jártam angol tanfolyamra, még nyáron. Ott egy nagyon laza nő volt a tanár, úgy csináltuk a szünetet, hogy akkor kezdte el az órát amikor mindenki visszaért, ki hova ment kaja- cigi stb. és mindenki nagyon kedvelte. Összesen a 13-ból 1 ember bukott a középszintű nyelvvizsgán.

Ez a csávó meg egy ilyen tipikus vén **sz.


Szóval most ez nagyon nem jött jól, de bennem annyira sokszor csináltak már ilyen "elnyomásokat" a középiskolától, az első X munkahelyemig kezdve.


27 F



2019. nov. 11. 18:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hajrá. Alkalmatlanak fognak nyilvánitani.
2019. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit kicsinyes hozzáállás forrófejű és szemellenzően ostoba... A problémád forrása a gondolkodásmódot túlságosan agresszív és hagyod hogy a pillanatnyi indulatok vezéreljék.
2019. nov. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!