Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen zárkózott?...

Miért vagyok ilyen zárkózott? Főleg ilyen témákban?

Figyelt kérdés

Meghalt apukám még májusban, akivel amúgy nem tartottam a kapcsolatot. Ezt is alig tudtam megmondani a páromnak, de végül megmondtam. Viszont ma volt a hagyatéki tárgyalás kb. másfél hete tudtam meg, de nem szóltam neki. Most utólag írtam meg neki, mert kiderült volna, hogy ma szabin vagyok ez miatt és inkább tőlem tudja meg.


Amúgy 5 éve vagyunk együtt, nem rég költöztünk össze.


Tudom, hogy, ez nem normális, de a legtöbbször egyszerűen képtelen vagyok ilyen kellemetlen, kényes témákat elmondani.


A halálát is úgy mondtam meg, hogy elmondtam, hogy ez történt, de ne kérdezzen róla semmit, ne is beszéljünk róla.


22/L


2019. dec. 3. 15:05
 1/1 anonim válasza:
Nekem is nagyon nehéz volt feldolgozni apukám halálát, pedig sohasem voltunk kifejezetten jóban egymással. Ha nem is voltatok jóban, mégis csak az apád volt aki felnevelt és rengeteg gyerekkori emlék fűz hozzá; nem emlékszel már rájuk, de ott vannak a tudatalattidban... Néha az ember utólag jön rá arra, hogy mégiscsak szeretett valakit, akivel korábban sok dologban nem értettek egyet. Apukád is biztosan szeretett Téged, legfeljebb csak nem tudta ezt megfelelően kifejezésre juttatni.
2019. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!