Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha rájönnél hogy...

Mit tennél, ha rájönnél hogy valójában egy szuperhibátlan szuperélethű életszimulátorban léteztél eddig hamis emlékekkel, hamis én-képpel, és csak egy valóságshow szereplője lennél?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok mint a mátrixban, hogy a szimulátor az idegrendszerre lenne rákötve...


Te mit tennél? Öngyilkos lennél? Lejáratnád magad? Bebizonyítanád a nézőknek hogy tudsz mindenről? Tovább élnél mintha minden Ok volna? Vagy mindent megengednél magadnak, kirúgnál a hából, és minden őrült dolgot kipróbálnál hiszen tudod hogy ez csak egy szimulátor?


(nyugalom, nem vagyok üldözési mániás :) )


2008. nov. 18. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Sokat gondoltam erre:

1- Fizetséget kérnék érte, rengetek csokistejet!!!

2- Bort-Bambuszt-Vodkát xD

3- Megégetném a némettanárnőmet, felgyujtanám a sulit, a legjobb barátaimat megverném.

4- Elutaznák lengyelországba és ott élném az életemet :)


Kb enyi...


És te?

2008. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
hát először biztos rámjönne vmi röhögőgörcs, mint franciaórákon. Utána meg kirabolnék 1 fegyverboltot és elkezdenék vadászni a nem szimpi emberekre XP
2008. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Jaaa :D :D :D :D meg bevallanám a szerelmem a szerelmemnek, meg lesmárolnák minden lányt a diszkóban, megfogdosnák minden lányt az utcán...


1. vok

2008. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Mátrixban nem lehetett kirúgni a hámból, vagy öngyilkosnak lenni mert, ha meghaltál akkor a valóságban is meghaltál. Valószínűleg kíváncsi lennék az igazi valóságra, de nem biztos, hogy tetszene, és lehet megmondanám Morpheusnak, hogy dugja föl a piros kapszuláját én kérek egy kéket és elfelejtve az igazi valóságot visszamennék a Mátrixba.
2008. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a redszer szuperhibátlan, akkor soha nem jönnék rá az igazságra. Ha ugyanis rájönnék, és erről a redszer még csak nem is tudna, nem tenne ellenlépéseket, akkor az elég nagy hibának nevezhető. Részemről amúgy csak azért is probálnám kiismerni a rendszert, megtalálni és kihasználni a hibáit, és csinálni egy kis kékhalált:D
2008. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"Részemről amúgy csak azért is probálnám kiismerni a rendszert, megtalálni és kihasználni a hibáit, és csinálni egy kis kékhalált:D"


Pontosan erre gondoltam én is: kipróbálnám, mennyire jó a rendszer, meg tudom-e hekkelni belülről :)

2008. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

"Vagy mindent megengednél magadnak, kirúgnál a hából, és minden őrült dolgot kipróbálnál hiszen tudod hogy ez csak egy szimulátor? "


Én így is mindent megengedek magamnak és minden őrültséget megcsinálok. Szarom le :DDD aztán ha ezt megunnám azt tenném amit az utolsó 2 válaszadó írt, megpróbálnám kiütni a rendszert én lennék az új Neo lol nem gond hogy lány vagyok. ez csak hamis én-kép :DDD

2008. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
felrúgnám a korlátokat, visszaélnék a tudásomból fakadó hatalmammal whehehe :)
2008. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát hol is kezdjem, valahogy kiszabadulnák az igazi valóságba, és megpróbálnák hozzáférni a mátrix opciójához, aztán átírnák néhány dolgot, kitörölném a fájdalomérzet programot teleraknám pénzel a lakásom és a világ összes DVD lemezét raknám a házamba, no meg egy full HD-t és hozzá lejátszót. Na és még 1-2dolgot... :)
2008. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
attol, hogy a rendszer szuperhibatlan, a tudomasodra juthat a letezese, illetve, hogy benne elsz, mert ha az 'uzemelteto' akarja a tudtodra hozni, azt megteheti egy hibatlan rendszer mellett is. amugy megrazna eloszor, es gondolom korulneznek a valodi vilagban is, aztan parhuzamosan elnek mind2ben, hol itt, hol ott. ha tokeletes szimulacioban elsz, amit az agyad elhisz valosagnak, akkor szamodra az a valosag.
2008. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!