Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » KATÁS vállalkozóként mennyit...

KATÁS vállalkozóként mennyit keres reálisan egy munkavédelmi technikus?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elsősorban referencia céljából szeretnék érdeklődni hogy mennyit keres egy munkavédelmi technikusi végzettségű ember vállalkozóként, jelenleg pályakezdőként Pesten dolgozok egy nagy beruházású építkezésen közvetítő cégtől, eléggé egyoldalú szerződés mellett, a bejárást saját magamnak kell megoldanom, ami nincs támogatva így a fizetésből lejön az utazási költség (hónapos egész vonatbérlet 50-60 ezer forint, illetve üzemanyag költség, ami szintén havi 50 ezer) +kötelező 50 ezer adó+ könyvelő. Napi 3 órát töltök utazással. napi 10 órában, átlagosan 20-22 nappal azaz 200-220 órával számolva reálisan mennyit keres egy magánvállalkozó ezzel a végzettséggel? Illetve ami még érdekelne hogy teljesen önállóan éri meg pályakezdőként vállalkozni, vagy egyenlőre jó ez a struktúra, ahol egy cég kisajátít magának, és csak nekik dolgozok? Válaszaitokat előre is köszönöm.
2020. jan. 8. 12:39
 1/1 anonim válasza:

A legtöbb munkavédelmis akit keresnek vagy 3-5 év tapasztalattal keresik, vagy mérnökként. Én elvégeztem, de lehetetlen vele munkát találni. 30an tettük le egy osztályban, többen akartunk elmenni benne, de még olyan sem tudott konkrét munkahelyet keresni aki mérnökit végzett előzetesen.


Ha technikust keresnek is az alap a fluent angol és/vagy német nyelvtudás, a jogsi, a szakmai tapasztalat, illetve arra készülj hogy fogsz utazni rengeteget.


Tehát ha elindulni sem lehet benne szerintem a cég alapítás alapból felejtős.

2020. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!