Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretitek ha a napi rutinotok...

Szeretitek ha a napi rutinotok mindig ugyan úgy telik zavartalanul, vagy az összevisszaság jobb mert kevésbé teszi monotonná?

Figyelt kérdés
Zavar titeket ha valami miatt el kell térnetek a megszokott rutinotoktól?
2020. jan. 8. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy vannak olyan dolgok, amiket szeretek, ha mindennap ugyanúgy zajlanak. Pl.az ha reggel van 10 percem, míg megkávézok, és addig bámulhatok magam elé csendben. De egyébként csak azt nem szeretem, ha valamit elterveztem, és nem úgy alakul. De annyira nem zavar, ha változás van.
2020. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem, ha nem keletkezik zavar abban, amit elterveztem. Viszont tudok módosítani, ha valami fontosabb jön közbe.( A reggeli kávézást semmi nem írja felül.)
2020. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!