Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodom minden hónapban...

Miért álmodom minden hónapban ugyan azt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

van egy álmom ahol egy hatalmas teremben vagyok ami kb.35 m magas,és van ott néhány nagy ajtó nélküli bejárat.Az egyik fölé van valami írva de nem tudtam elolvasni (a jobb oldali ajtó).Amikor bemegyek egy kicsi szobába jutok ahol van néhány játékautomata de nagyon furcsán néznek ki,és amikor kipróbálo azokat akkor pontosan érzem az anyagukat és még most is érzem. Van velem néhány nagyon ismerős gyerek de nem ismerem őket.Sanjos az álmomnak hamar vége van.

Már háromszor álmodtam ugyan ezt mindig pontosan ugyan úgy.Az álmomban csakis én irányítom magamat és mindenre pontosan emlékszem,még az érzésekre is.Ja és 13 éves vagyok (lehet hogy fontos).



#furaálmok
2015. jan. 4. 23:24
 1/2 anonim válasza:
álomszótárakban nézz utána ott talál találsz valamit:))
2015. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
OK köszi
2015. jan. 17. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!