Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tesómnak apám már 14 éves...

Tesómnak apám már 14 éves korában megmutatta hogy kell borotválkozni, nekem meg 16 éves koromba sem, de miért?

Figyelt kérdés

ez az egész egy jó nagy balf*szság tudom , de már rohattul jól esne borotválkozni


jah és az is igaz hogy én csipesszel szoktam kiszedni a szőr a fejemrőlXD


de igazából az zavar hogy érted ,szólni apámnak hogy "hát ,le kéne borotválni a szőrt"


2010. máj. 11. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet meer nincs szőőőr a képeden?akkor minek mutassa?ne szedd ki,csipesszel és ha észreveszi,hogy szőrmók vagy megmutassa neked is.
2010. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy lány vagy nem? Csak tipp...
2010. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert 3 szál szőrre pazarlás a borotvahab.
2010. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ááááááááááááááááááááááááááááááááááá, úgy látom csakis engem értint ez a probléma az egész világon


16/f vagyok, és tiszta szőr a fejem csak a bajszomnál szedem xD

2010. máj. 11. 15:59
 5/11 haggyámán ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha tesódat kérnéd meg? Vagy megkérhetnéd éppenséggel apudat is, nem fog felfalni. Vagy megcsinálod magadnak, én is magamtól kezdtem el, nem volt aki megmutassa.

18/F

2010. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
biztos azt hiszi h a tesód majd elmondja :)
2010. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
91%
Azért annyira nem bonyolult dolog, hogy magadtól ne tudnád megcsinálni szerintem.
2010. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet azt gondolja te talpraesett srác vagy ( a szemöldökcsipeszt is tudod kezelni, látod :P) és neked nem kell a szádba rágni, ellentétben a tesóddal.


Nem tudom. Szerintme csodára ne várj, egyszer amikor jó hangulatba van menj oda hozzá és kérd meg, hogy segítsen.


Vagy én azt csinálnám, hogy egyszer amikor tudom, hogy látni fogja vagy bejön a fürdőbe (vagy nyitott ajtónál csinálnám) látványosan szenvednék a borotválkozással aztán valószínűleg odajönne és megmutatná hogyan kell.


Nekem az hiányozna, hogy nem törődik velem, egyszerűen az az apa-fia dolog. Nyilván megtudnám csinálni magamnak is egy idő után, de sajnálnám, ha ez kimaradna az életemből.


Lány vagyok így a borotválkozás része amúgy is kimarad, de sajnos sok más is mert apámmal rossz a kapcsolatunk...

2010. máj. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van csak tesó nélkül. Egyszer faterom mondta, hogy már lassan nem ártana, de akkor mondtam, hogy majd később. Azóta semmi. Azt meg énis elég cikinek érzem, odaállni neki.
2011. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

háh, én már túlestem rajta, telefonba megmondtam:D:D

de az is eléggé egőcikicinkes volt

2011. ápr. 5. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!