Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért születik valaki szerencs...

Miért születik valaki szerencsétlennek aki csak akkor lehet boldog ha mar meghal?

Figyelt kérdés
Mielőtt mondanátok, hogy hozza állás kérdése az nem mindig igaz. Bármit teszek semmi sem sikerül semmilyen terén egy senki vagyok 24 evessen úgy érzem mar csak a halál után lehetek boldog . Akármit teszek, csinálok nem sikerül magányos és lúzer vagyok akit senki nem szeret csak pár barátja.

2020. febr. 5. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Halál után nem boldog leszel hanem halott. Annyi az életed amit addig megélsz. Ezer oka lehet valakinek meghalni, de egyetlen egy is elég az élethez!
2020. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
te nem szűlettél szerencsétlennek. Gondolom megvan minden testrészed. Pl. Tudsz írni olvasni. Stb. Kezdésnek azt javaslom növesszél Tököt magadnak, a nyafogás sál semmire sem mész
2020. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Ez igaz. Viszont legtöbbször traumák miatt lesz valaki szerencsétlen és nem alapból az.
2020. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megértelek, de az írásodból az jött le, hogy annyira el vagy keseredve, hogy nem látod mekkora érték az a pár barát aki szeret, főleg ha igazi jó barátok. Nagyon sok embernek egy sincs belőle. Most ezzel nem arra célzok, hogy ez megoldja az életed nagy problémáit, hisz nyílván okkal érzel így, gondolom több megrázkódtatáson átestél már. Aki azt mondja, hogy semmire se megy a 'nyafogással' az téved, az embernek addig kell beszélnie a sérelmeiről, amíg fel nem szabadul egy kicsit a lelke, és utána tud talpraállni igazán. Semmi értelme elnyomni. Egyébként én is hasonlóképpen érzek 22 évesen. Esetleg ha jobban kifejtenéd, hogy mi okból érzed magad így többet tudnék segíteni.
2020. febr. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!