Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki szerencsétlennek születik egész életére?

Figyelt kérdés
Amióta az eszem tudom mindig is egy szerencsétlen nő voltam. De már gyerekkoromtól fogva szinte csak a rossz dolgok értek az életben. Most ezt itt nehéz lenne elmagyarázni de én mindig is egy peches ember voltam minden téren de nem tudok rájönni,hogy miért van ez. Pedig buta se vagyok ronda se vagyok béna se vagyok mégis valahogy nem jó semmi az életemben. Munkahelyeken se felelek meg soha vagy azért mert nem vagyok szimpatikus a munkatársaknak vagy azért mert félénk vagyok mintha az akkora nagy baj lenne. A párkapcsolataimról ne is beszéljünk mindig olyanokat fogok ki akik az ellentéteim mindenben és nem értenek meg. Vagy pedig sokat veszekedünk. Nagyon rossz így élni hogy lehetne ezt a szerencsétlenség sorozatot örökre lezárni?
2019. szept. 13. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én.
2019. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik ilyen, de a félig teli félig üres pohár felfogása igen.
2019. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van sajnos én is az vagyok
2020. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!