Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs kedvem élni?

Miért nincs kedvem élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az lenne a kérdésem, hogy veletek volt már olyan, hogy nem éreztetek semmit? Ugy érzem mintha senki iránt sem lennének érzéseim, pedig amúgy tudom, hogy vannak. 


Feszült vagyok, az egész testem fáj, öregnek érzem magam, egyfolytába rossz gondolatok foglalkoztatnak (beleértve a halál gondolatát is) egyhangú, levert vagyok, nincs kedvem semmihez sem. Gyakran idegennek, furának élem meg a napokat. Állandóan azt érzem hogy napok, hetek, hónapok múlva bármikor meghalhatok. Gyakran remegek, alvási problémák, állandó fáradság (gyógyszer mellett is) járok pszichiáterhez, de egyre rosszabul vagyok. Problémákon állandóan rögzül az agyam, nincs kedvem semmihez, belefáradtam mindenbe (az egész olyan megterhelő)


Gyakran van légszomjam fulladásos érzés amitől bepánikolok hogy meghalok. Mit tegyek? Nem akarok élni, de meghalni is gyáva vagyok.


Mi lehet ez?


22F



2020. febr. 7. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Menj el egy odaadó prostihoz. rosszlsnyok.hu értékeléseket olvasd át. Egy milyen élményt és visszajön az életkedved.
2020. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet azt kéne tenni....
2020. febr. 8. 18:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert azonosulsz ezzel a gondolattal.
2020. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó a lósz_rt azonosulok.
2020. febr. 9. 02:36
 5/11 anonim válasza:

Még fiatal vagy, ennek az egésznek köze lehet a hormonokhoz (én nem értek hozzá, csak ezt szokták mondani XD), vagy még nincs olyan személy az életedben, aki kihúzna a szürke hétköznapokból, vagy ilyesmi.. Minden esetre ne aggódj, mert tuti megoldódik. Az ilyesmi nem tart örökké, nem fogod magadat mindig így érezni. Új élet helyzetek lesznek, új környezet, új emberek, mert bár lehet, h lassan, de körülöttünk folyamatosan változik minden. Észre sem veszed, és minden rendben lesz. Addig is próbálj szerintem kapcsolatokat kialakítani. Beszélgess emberekkel, csináljátok programokat. Ha gázul vagy, jó, ha van valaki, akivel tudsz róla egyből beszélgetni. Hajrá ;)

Ui.: Kezdj el sportolni, mindenre jó! :)

2020. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"lósz_rt azonosulok"


Te magad mondtad, hogy nincs kedved élni. Ez maga a bizonyíték arra, hogy azonosulsz ezzel a gondolattal.

2020. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Imádkozz! Az segít. Mindenki szarul van amúgy. Aki hisz Istenben az is, de aki hisz Istenben az ritkábban. Úgyhogy ha hiszel Istenben akkor imádkozz, nem létezik olyan hogy abszolút tökéletes élet, mert Isten nem mennyországnak teremtette a földet. Szóval nemtudom mit csinálj, ha nem hiszel Istenben, de nekem az ima segített, az biztos!
2020. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és én 27 éves vagyok és nem érzem öregnek magam még mindig!
2020. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Írj össze egy listát azokról a dolgokról, amikért érdemes élni! Lehet, hülyeségnek hangzik, de én félretettem egy ilyet "burúsabb" napjaimra. Nem kell, hogy olyan nagy dolgok legyenek rajta, elég pár mindennapi öröm. Pl. kisgyerekek nevetése, görögdinnye nyáron, anyukád zsíroskenyere, kávézások vagy borozások esős napokon, helyek, ahova el szeretnél jutni. Tervek, amiket meg szeretnél valósítani. Öledben doromboló cica, vagy mittudomén. A lényeg, hogy miután ezt visszaolvasod, újra legyen motivációd.
2020. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Sok idiota. Rosszlanyok.hun nincs id szep no. Pont azt tukrozi az az oldal is, ami miatt ilyen érzései vannak a világgal kapcsolatban. A vallás is ilyen meg a többi fos.
2020. febr. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!