Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem nincs...

Mit tegyek? Úgy érzem nincs célom.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon úgy érzem elvesztettem az érdeklődésem nincs kedvem semmihez, már ahhoz sincs kedvem hogy beszéljek valakivel messengeren vagy élőben. Kenuzok és úgy érzem, hogy már ahhoz sincs kedvem. Imádok enni sajnos ezért nem vagyok egy kis darab, de a sport miatt igen széles a hátam. Mondják, hogy fogyjak le (szüleim), de sajnos nem tudok, nincs elég akaratom. Állandóan feketében, bő ruhákban járok és ez kezd zavarni

Nem találom a helyem.

A szüleim felé van a egy megfelelési kényszerem és mikor megkérdezik, hogy biztos hogy szeretném ezt a sportot csinálni, akkor mindig mondom, hogy igen, mert sok pénzt időt és energiát tettünk bele (szerintem) (most lesz 2 éve)



Lány/16 ikrek a csillagjegyem


Tulajdonképpen leírtam magamról, amit tudtam.

Kérem valaki segítsen, annyira kétségbe vagyok esve.



#önmagam #semmi kedvem
2019. ápr. 23. 15:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tanulás sem izgat (bár az kit izgat),és ez nagyon zavar még, pedig most vagyok nulladikos (5 éves gimiben vagyok)
2019. ápr. 23. 15:27
 2/11 anonim ***** válasza:

Ehjj lányom, én is kenuztam, szerettem, de végül otthagytam.


Valami plusz kellene. Én se tudom teljesen hogy mi. Ha szeretnéd beszélhetnénk, nekem is vannak jelenleg ilyesmi problémáim.

16/l

2019. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedvtelen vagy. Én is ebben voltam. Kéne neked valami, ami feldob. Van valami amit tényleg szeretsz csinálni? Barátaid partnerek ebben?
2019. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem még ennyi sincs ,😂 ha gondolod írj azt boldogitjuk egymást 16L
2019. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az edzések miatt soha nem tudok a barátokkal találkozni, mivel ezt a sportot nagyon komolyan gondoltam (országos, olimpia szinten). De minden edzés után elkap azaz érzés, hogy hiába csinálom.

A barátaim biztos segítenének, de amint írtam kedvem sincs írni senkinek.

2019. ápr. 23. 15:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiába csinálod. Ha kijutsz az olimpiára (nem is kell megnyerni) egy ország lesz büszke rád. :)
2019. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha már úgy vagyok, hogy semmihez nincs kedvem, vagy ez csak szimpla lustaság?
2019. ápr. 23. 16:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lustaság. Csak rá kell venned magad, ha sikerül már jó lesz.
2019. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16 éves vagy az ég áldjon meg! Gondolkodj el azon, hogy mit akarsz (mi akarsz lenni)
2019. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már elnézést és sem akarok olyan lenni, de ismrek olyan 20 éveseket akik még nem tudják mik akarnak lenni :)
2019. máj. 10. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!