Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem sikerül semmi?

Miért nem sikerül semmi?

Figyelt kérdés
Igazából ahogy elkezdődött az év alig sikerül valami, minden téren szerencsétlen vagyok. Januarban lediplomáztam 5ösre eddig ennyi pozitívum van. Jelentkeztem néhány állásra egyre be is hívtak állásinterjúra, de nem jeleztek vissza, pedig szimpatikusnak találtak és úgy beszeltek mintha fel akarnának venni.. a magánéletemben sem vagyok tul sikeres, mar egy eve vagyok szingli, az osszel volt egy majdnem kapcsolatom aki után meg mindig odavagyok es remenykedem hogy lesz meg valami.. igaz azota randiztam mas sraccal is es ma kiderult hogy neki is baratnoje van szoval.. mar a csaladom is azzal csesztet hogy mit csinalok hogy egy fiu sem akar engem? Pedig tenyleg egy normalis igenyes kulseju vagyok es egyaltan nem tartok magam butanak. Mar kezd kicsit elegem lenni mindenbol. Mit tegyek? Legyszives normalis valaszokat irjatok.

2020. febr. 19. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy picit legyél türelmesebb. Nekem is 5 hónap után lett végzettségem szerinti állásom, ne add fel az álláskeresést.

A srácokkal meg legyél laza, ne görcsölj rá, úgyis megtalál a nagy Ő.

Esetleg járj klubokba, sportolj, fordulj meg olyan helyeken, ahol sok fiatal van.

2020. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. febr. 21. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég hamar alábbhagy a lelkesedésed. Amúgy ha a nős de elhanyagolt pasikra buksz akkor én is itt vagyok. :D


A diploma az jó dolog. Máris előbbre vagy mint sokszázezer ember.


Azt mondják ha kétszer olyan sikeres akarsz lenni mint most vagy akkor duplázd meg a kudarcaid számát, ha tízszer olyan sikeres akkor tízszerezd meg!


A családod megnyilvánulása elég bunkó, főleg amikor rossz passzban vagy.


Biztos sok psi akar téged szexuálisan mint nőt de ennél kevesebb akar mint párt és ez normális mert ezzel a nők is így vannak. Egy kapcsolat sokkal komolyabb dolog minthogy hamar el lehessen dönteni és minden szép ember szóbajöhessen.


Engem a motiválatlanságból a nagyobb sikerek szoktak kimozdítani. Pl ha sikeresen megjavítok valamit, megtartok egy előadást vagy van egy szép délutánom egy jó csajjal. Ez utóbbi teljesen visszaadja az életkedvem bár sajna az utolsó ilyen 3 éve volt. Szóval kellenek a nagy katartikus élmények amik feltöltenek.


Munka ügyében meg keresd meg azt a céget és zaklasd! Egy ismerősöm 5-ször ment ki ausztriába egy céhez munkáért. 3x elzavarták 1-szer elküldték h most nincs de ötödjére felvették.

34F

2020. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!