Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan hihetném el, hogy...

Hogyan hihetném el, hogy szerethető vagyok?

Figyelt kérdés
Sosem éreztem igazán,hogy bárki is szeretne őszintén. Olyan családban nőttem fel, ahol ment a képmutatás, hazudozás, megcsalás, elhanyagolás(anyukám hanyagolt el érzelmileg ) és nem láttam pozitiv példát. És ahogy felnőttem folyton magányos voltam, és szomorú. Úgy érzem engem sem fog senkisem szeretni őszintén, és hiába vannak jó tuladonságaim, azok mit sem érnek. Mit tehetnék,hogy megváltozzak? 25N
2020. febr. 20. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy kutyát, a kutya feltétel nélkül szeret.
2020. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyes válaszoló jót írt! Háziállat jót tesz léleknek, szeretni és gondozni kell :)


Ne hidd, hogy nem vagy szerethető! Igenis az vagy, csak légy önmagad. Úgyis idővel picit másabb leszel pl több tapasztalattal stb

De ne akarj más lenni, vki lehet olyanra vágyik mint aki te vagy

U.i: én is hányszor mondtam h nem vagyok szerethető és én sem tudok szeretni erre másfél éve megvan a életem párja :D

2020. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!