Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha engem mindenki kihasznál,...

Ha engem mindenki kihasznál, azt jelenti, hogy nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

akárhány komoly kapcsolatom volt, millió megalázáson kellett keresztül mennem benne.

első barátom, amikor együtt voltunk, elbújtatta a haverjait kukkolni

2.barátom megcsalt egy olyannal, aki kb 3szor akkora mint én...

3. azt ígérte, hogy elvesz feleségül, de mellettem mindig flörtölgetett, majd 3 év után kidobott egy másik miatt

4.utolsó komoly kapcsolatom, mindenben megváltoztatott (külső, munkahely)mindig megtiltott mindent, ami nekem örömet okozott, mert szerinte nem "normális" dolgok, mindenben megváltoztam, feladtam az egész életem és belekötött abba, hogy szerinte nem ilyen egy normális kapcsolat és kidobott, mint macskát szarni.


velük ment el 10-12 év az életemből.


hiába nyitok nem találok kapcsolatot, fél éve.


most így fogok meghalni, egyedül?


2012. júl. 5. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Szerethető vagy, de egyben kihasználható is. Ezzel élnek vissza. Senki, csak a magad kedvéért változz meg, ha akarsz. Ne hagyd, hogy terrorizáljanak. Keress olyan fiút, akinek így is megfelelsz. Azzal leszel boldog. Szerencsétlen senkikre ne vesztegess két napot se, nem, hogy éveket!
2012. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minden képpen változtatnod kell valamin, de mivel nem ismerlek nem tudom megmondani, hogy min

javaslom nézd meg vagy olvasd el A Titok cimü filmet illetve könyvet szerintem neked sokat fog segiteni, meg mondjuk mindenkinek aki magáévá teszi.

minden jót

2012. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minél jobban próbálsz arra törekedni, hogy ne olyan emberrel jöjj össze, aki kihasznál, annál jobban olyat fogsz az életedbe bevonzani. Próbálj a gondolkodásmódodon változtatni és hidd el, hogy a megfelelő emberre rátalálsz. Lehet hülyén hangzik ez, de próbáld ki, mert nem veszíthetsz semmit:)
2012. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana neked egy jó csoportterápia vagy önsegítő csoport, mert a háttérben problémák vannak, amiket meg kell oldanod. És ezt akarnod is kell! Mármint a változást. Vagy minimum egy segítő ember, segítő barát kellene neked.
2012. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne légy ennyire kapcsolatcentrikus, inkább a barátaiddal törődj ! amíg az életed egy hatalmas nagy káosz nem fogsz megfelelő pasit találni, nincs olyan hogy jön valaki és csakúgy megment.. Tedd rendbe az életed !!
2012. júl. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!