Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van olyan érzésem hogy...

Miért van olyan érzésem hogy pisilnem kell de mégse?

Figyelt kérdés
Csak az érzett van. Otthon nincs ilyen, csak ha valahova elmegyek.
2020. márc. 2. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ideg
2020. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fel vagy fázva.
2020. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy 2 hónapon keresztül.
2020. márc. 2. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:
És ezt egész pontosan hol írtad eddig? Hogy két hónapja van? Sehol? Rendben.
2020. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég keveset írtam. Az egész úgy kezdődött hogy reggel felszálltam a buszra, iskolába mentem. Ekkor éreztem először, azt hittem be fogok pisilni és le szálltam a buszról. Elmentem orvoshoz, először azt hittem hogy felfáztam. A következő héten a buszon ugyan ez, kénytelen voltam kibírni, kedd volt mikor reggel megint ez volt és elmentem az orvoshoz, azt mondta az orvos hogy lehet reszketek, félek és adott egy telefonszámot hogy vele beszéljek ( Nemsokára megyek hozzá.)Egy ideig itthon maradtam, és úgy döntöttem megyek iskolába, és kénytelen vagyok ki bírni. Remélhetőleg nemsokára megkapom rá a választ, ezt a kérdést csak azért tettem ki erre az oldalra mert kiváncsi vagyok mások mit írnak róla.
2020. márc. 2. 22:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam hogy iskolába is van ez az egész.
2020. márc. 2. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Egész biztosan idegi alapon van az egész.

Sajnos, létezik a sztressz inkontinencia.

2020. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Félsz hogy bepisilsz és ennyire rágörcsölsz?
2020. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!