Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én is jó akarok lenni valamibe...

Én is jó akarok lenni valamiben! De miben?

Figyelt kérdés

.........de nem tudom egyátalán hogy mi legyen az......

mit találjak ki fogalmam nincs.


ötletek?!



Legyetek kedvesek bunkó megjegyzéseket mellözétek!


2010. júl. 24. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
azért valami támpontot adhatnál, hogy kb milyen képességeid vannak.
2010. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy megállapítsd, mit szeretsz, vagy csak szimplán miben vagy jó, ki is kell próbálnod mindenfélét :) Kipróbálhatsz különböző sportokat, írhatsz történeteket, és kérhetsz kritikát, rajzolhatsz, énekelhetsz, stb., aztán, ha semmi sem jön be, marad a lottó, ahol vagy nyersz, vagy nem :D

Tanulhatsz nyelveket, kiválaszthatsz egy konkrét témát, ami érdekel, pl. a fertőzéseket, és összegyűjthetsz róluk a fejedben egy csomó infót a kialakulásukról, kezelésükről, veszélyeikről, aztán ha ez bejön, még másoknak is tudsz segíteni.


Szóval: mi érdekel?

2010. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülye kérdések kitalálásban még jó lehetsz. De igyekezz mert elég szoros a verseny!!!
2010. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igyekszem!
2010. júl. 24. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
jól haladsz, erős top200 szerintem megvan
2010. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy vannak ilyen emberek mint te :S
2010. júl. 25. 08:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Írok néhány főbb kategóriát:

Zenélés, sportolás, rajzolás, írás, főzés, sütés, barkácsolás, táncolás, fotózás, különféle tudományok, kertészkedés, kézműveskedés, olvasás, makettezés, játékok. =) Alkategória nagyon sok van, remélem, megtalálod, ami a leginkább szimpatikus számodra és illik hozzád. Engem pl. a zongorázás, az éneklés, a történetírás, a fotózás, a Rubik-kocka, a Sims (szgépes játék) a kertészkedés, az emberrajzok készítése érdekel. =) Csak példának írtam le. Kellemes időtöltést! 13/L

2010. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
táncolj...shuffle
2010. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az is egy nagy jó, ha pl. nagyon türelmes tudsz lenni másokhoz. Ez a képesség keveseknek van meg. Lehetsz mindenkihez kedves, szívbéli jó. Lehet jó az empátia készséged, ami azt jelenti, hogy beleéled magad valaki másnak a helyzetébe, és ezáltal megértő lehetsz az ő gondját illetően, és jó tanácsot tudsz adni. Vannak itt hozzád (is) szóló dalszövegek. [link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!