Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem merek...

Mit tegyek ha nem merek bemenni üzletekbe? Mert attól félek hogy kinevetnek és lenéznek. A ruházatom miatt pl. Bundát akarok venni összegyüjtöttem a pénzt

Figyelt kérdés
amugy nem járok drága cuccokban de ez a bunda már az álmom volt. viszont arra gondolok ilyen üzletekben kinéznek engem ahol ahogy benéztem dámatipusu nők vannak meg drága táskákkal stb én meg átlagosan öltöködöm nem vennék 300ezerért táskát de az 1 millás bundára nagyon vágym és összegyüjtöttem rá a pénzt hogy győzzem ezt le magamban? Amugy máskor is mindg ugy érzem kibeszélnek meg nem vagyok elég jó mintha rosszabb lennék másoknál
2011. nov. 2. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Add nekem az egy millát, és nem kell ilyeneken rágódnod! :)
2011. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen csekély önbizalommal, hogy fogod viselni azt a drága bundát? Ne haragudj, hogy visszakérdezek, de döntsd el, hogy milliós bundában grasszáló dáma vagy-e avagy iciri-piciri szürke egérke, aki a legkisebb lyukba is bebújna, csak hogy ne vegyék észre. Nem áll ez nekem össze. Ne vedd meg azt a drága szőrmét csak azért, hogy a szekrényedben lógjon. Hordani pedig tudni kell.
2011. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1 millás bunda te jó ég.....van ilyen? És tényleg megveszik?
2011. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
B@szki, egy millából tudod mennyire fel lehetne öltözködni? A bundát tudni kell viselni. Vagy az egy millás bundához majd a kínai cipőt veszed fel? És mit gondolsz milyen táska dukál hozzá? Nem Fila az biztos.
2011. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

átlagos ruhákban járok nem kínai. hanem ruhák orsay MARK SPENCER tehát annyi hogy nem dior dolce gabbana stb.

Nem hiszem hogy a bundát ne lehetne felvenni átlagos cuccokhoz.

táskám salamander ami messze nem gucci de nem is kinai. szóval viselni tudnám a bundát csak megvenni félek hogy mit fognak gondolni ha bemegyek.

és aki irta hogy van 1 millás bunda annak irom hogy ez az alsó árkategória nercbundában tehát nem extra márkás exkluziv bundát vennék hanem klasszikus vonalvezetésű fekete nerc nem feltünősködő bundát.

tudom nevetséges de nem merek bemenni próbálni félek hogy kinevetnek

2011. nov. 2. 11:18
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Megeshet, hogy úgy jársz, mint a "Micsoda nő!" címszereplője. Ki sem szolgálnak, mert látják rajtad, hogy nem is vagy igazi sznob, csak megjátszod...
2011. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem tudom miért kell kicikiznetek nektek is
2011. nov. 2. 12:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert ennyit költeni egy bundára még ha gazdag agy is ciki....
2011. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de miért ciki? egy bundának ennyi az ára
2011. nov. 2. 21:01
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

1 ciki állat szőrt hordani, miközben borotválod a sajátod

2 ciki mert igen is állatok pusztultak el miatta

3 ciki mert ennyit költeni bármilyen ruhára és egykébb luxuscikkre az, miközben rengeteg ember küszködik éhezéssel betegséggel....

ha ennyire nem tudsz mit kezdeni a pénzeddel legalább adományoz olyannak belőle akinek az élte múlik netán a felén is.....

És ciki, valamint szánalmas a hozzászállásolod....

2011. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!