Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a drogokkal az élet elől...

Ha a drogokkal az élet elől menekülök, akkor a halál lesz az igazi fless?

Figyelt kérdés

Hiszen mindig is problémáim voltak. Aztán drogozni kezdtem és 17 év alatt ez teljesen begyűrt. Már csak akkor vagyok pár percig boldog amikor belövöm magam. Persze egyre több problémám is van, és leszokni sem tudok. Rendes életem már biztosan nem lesz, mert nincs erőm, célom hogy változtassak. Az olcsóbb drogokat is azért használom hogy vére ne vegyek tudomás a helyzetről amiben vagyok.

Ha viszont végre meghalok akkor megszűnik minden. Nem fog hiányozni egy társ, egy párkapcsolat, nem kell kűzdeni, és szenvedni 3 műszakban lecsúszott gyárakban, és nem érzem majd magam bezárva önmagam börtönében. Nem kell sziszifuszi harcot vívnom önmagammal. Tehát amire a a drogokat használtam, és ilyen borsos áron tudom elérni pár órára, azt a halál majd ingyen adja, és örökre. Ha eljön örökre megmenekülök. Az élettől.

Az élet vége lesz a teljes, végleges megmenekülés nem? Csak arra kell törekedni hogy minél kevésbé fájjon?



2020. márc. 12. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget szakembertől a leszokáshoz. A drog semmit nem fog megoldani.
2020. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok leszokni. Már évek óta számtalan módon megpróbáltam - nem ment. Feladtam. Rehabra biztos nem megyek be, mert inkább a halál mint hogy másokkal éljek együtt egy csomó ideig. Szakemberhez nem jutok el, mert nincs rá pénzem. Ha csak pár száz forintom lesz, azt egyből elszívom, belövöm stb. és nem tudok másképp viselkedni. Egy ilyen helyzetben úgy látom csakis a halál menthet már meg...
2020. márc. 12. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
De akkor már inkább a kórház mint hogy meghalj. Ezért vannak a rehabok. Addiktológián leszednek a cuccról meg kapsz gyógyszert ami stabilizál és normális életet élhetsz mellette. Ha ez nem jön be még mindig visszatérhetsz a cuccra, de nem dobd el az életedet csak úgy mert most épp vagy már régóta nem látsz megoldást. Engem 2016 óta gyógyszereznek a pszichiátrián, ha valaki hát én már felköthettem volna magam vagy 25x. És tudom mi az a függőség nálam pl gyógyszerektől.. nehéz helyzetben vagy, kérj segítséget.
2020. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ott semmiféle flash, vége lesz az életnek és kész. Nem fogsz tudni örülni neki, mert halott leszel.
2020. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sz lesz a végső fless, hogy nem lesz semmi :)
2020. márc. 12. 15:21
 6/8 A kérdező kommentje:
*Az
2020. márc. 12. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen lecsúszott drogos, aki pár száz forintért már lő, nem így fogalmaz. Tedd vissza a hűtő tetejére apu cigijét, és irány haza leckét írni. Ez így nem jön át. Fuss neki pár nap múlva újra.
2020. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7

Még jó hogy 35 éves vagyok, de amúgy jót nosztalgiáztam..

Az hogy kb 1 hete tiszta vagyok nem jelent semmit. Hónapokig is tiszta tudok maradni, ha épp nincs pénzem. Viszont hiába vagyok tiszta hónapokig, mert amikor dolgozni kezdek és lesz pénzem bizony belövöm magam -és kirúgnak. Ezért nics csak pár száz forintom amiből max bio füves cigiket szívok, vagy amihez hozzá jutok. De megsúgom heroinoztam is már eleget még a fénykoromban...

Minden esetre köszönöm az értékes válaszod :)

2020. márc. 12. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!