Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igazi barát aki...

Szerintetek igazi barát aki ilyet csinál?

Figyelt kérdés

Akit eddig a legjobb barátomnak hittem most nagyon megbántott. 4 éve vagyunk barátok és nagyon egy hullámhosszon vagyunk. 4 napja meghalt egy közeli családtagom. Nem tudtam rögtön elérni de írtam neki mikor történt ez a szörnyű dolog. Később írta h ez borzalamas és nagyon sajnálja meg, hogy szóljak neki ha kell bármi de nem hívott fel. Én nagyon szomorú voltam és el voltam foglalva a családommal. De már eltelt 4 nap azóta és nem írt semmit. Annyit se hogy jól vagyok-e vagy hogy bírom? Nagyon rosszul esik, hogy eszébe se jutok és nemtudom mire vélni ezt tőle.

Mi a véleményetek?



2018. szept. 28. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Van aki nemtud az ilyen helyzetekkel mit kezdeni. Én is ilyen vagyok. Felajánlotta, hogy ha kell valami szólj. Máskor szoktatok telefonon beszélni? Én azt is utálom, max akkor hívok bárkit ha nincs jobb megoldás. Hamarabb kommunikálnék füstjelekkel, mint telefonon.
2018. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Nem beszélünk sokat telefonon maximum írunk. De ha vele történt volna ilyen én biztosan írtam volna neki és ha nem akar beszélni megértem. Olyan érzés mintha eszébe se jutnék.
2018. szept. 28. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg túlreagálod és elvárod a tutujgatást, holott neki meg lehet gőze nincs, hogy mihez kezdjen a helyzettel vagy hogy mit mondjon.

Hiszti helyett egész nyugodtan megírhatnád, hogy neked a legjobban egy beszélgetés/találkozó esne és nem mellesleg meg minek kérdezgesse naponta, hogy hogy vagy? Ez nem olyan dolog, amiből egyik napról a másikra kilábal az ember. Lehet ő meg úgy viselkedik az ilyen helyzetben, hogy mindenki hagyja békén napokig.

Kommunikálj vele és ne hisztizz szerintem. Mondd el inkább, hogy mire lenne szükséged, ne számon kérd.


És nem utolsó sorban részvétem.

2018. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.Én se tudok mit kezdeni ilyen helyzetekkel ha mással ilyesmi történik.Írt és kész,minek kellene minden nap erről kérdezgetni téged ?
2018. szept. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!