Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért keresi egy ilyen lány a...

Miért keresi egy ilyen lány a társaságom? (Lehet hogy durva téma, ezért bocsi a morbid dolgokért) Légyszi segítsen valaki!

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó kategóriába írom, de remélem igen.

Szóval van egy lány iskola társam, (szlovák lány - kissebségi) aki elsőnek normális témát kérdezett. Majd valamikor megkérdeztem tőle, hogy mit szeret a legjobban csinálni. Erre emlékezetes választ adott ami ez volt:

A legjobb dolog amit szeretek csinálni, megölni egy kisállatot, hogy vérezzen.

Mondanom se kell hogy megilyedtem. Majd valamikor máskor megint egy kérdésemre azt a választ adta:

- Le akarom szúrni azt a macskát, jó véresre.

Ami a legdúrvább hogy a szlovák lány megfogta egyszer a kezem és mondta hogy szerelmes belém.

Facebookja szerencsére nincs, e-mailon csak olyat írt, hogy szeretne együtt lenni velem. Ilyen elfogadható nem zaklató dolgokat ír, de félek tőle, mert valamikor (nem tudom hogy igaz, csak osztálytársam mondta) hogy a lány korábban megölt egy állatot, és mivel az állat védte magát arcon karmolta, és ezért van vágás az arcán.

Mit tegyek? Nagyon félek ettől a szlovák lánytól, de az a érdekes, hogy bár nem zaklatott sose, de beteg dolgokat mond, néha gyilkosságokról is beszél, hogy milyen jó ölni...

Miért akar ez a lány?

Nem bánt, de tartok attól hogy lehet, hogy fog. Főleg amiket mond.

A lány 17 éves.



#lány #beteg #téma #morbid #gyilkosság mánia
2020. márc. 28. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatgyilkosok állatokkal kezdik... Én a helyedben elkerülném, viszont felhívnám rá a hatóság figyelmét...
2020. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki hogy szerinted aki a védtelen kisállatokat bántja kínozza és megöli az ugyanolyan kegyetlen halált érdemel vagy rosszabbat.
2020. márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is jelezd a hatóság felé! Ez egy beteg ember és gonosz is. Borzalmas olvasni is a tetteit. Koptasd le, akár mondd azt hogy már van barátnőd. Az ilyet ki kell zárni az életedből.
2020. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jójàny ilyet sosem tesz, S nem lesz méltó a befejezés, marad hàt a lefejezés, meg amúgy is Szlovák... Szoval!...
2020. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szeretném megköszönni a segítségetek, viszont van egy nem jó hír:

A szlovák lány egy barátomat megfenyegette tegnap, én nekem ált a szőr a hátamon.

A barátom így mondta el:

(A lány) Szia! Hol van (a nevemet mondta)m

(Barátom) Figyelj! Nem érted hogy nem vagy normális? Ölsz kisállatokat szórakozásból, és te azt gondolod, hogy barátom is olyan mint te?

(A lány) Mond el hol van, vagy ha nem, felvágom az ered! Öltem már, de emberek közül te leszel az első, akinek az ereit elvágon!


Nagyon megilyedtem mikor barátom ezeket elmondta...

Féltem nagyon.

2020. márc. 31. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a szája amíg be nem verik. Én bevertem volna...
2020. ápr. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Van egy újjabb hírem, végre valami jó..:

Nem olyan régen találkoztam a lánnyal, megkért arra hogy legalább pár percig legyek ott, mert mondta hogy érez valamit irántam.

Sok mindent mondott, de legalább normális témát hozott fel. Nem féltem tőle, de nem felejtettem el, hogy legalább ne bántson. Beszélgettem vele, majd indulásom előtt könyörgött, hogy a telefonszámomat adjam meg. Azt válaszoltam hogy tegnap beleejtettem a vécébe, és ez van. A szlovák lány utánna csak annyit kért tőlem, hogy e-mailon tartsuk a kapcsolatot. Majd odabújt hozzám, és mondta hogy szeret. Egy ideig kìsértem, majd megakart csókolni. Azt válaszoltam erre, hogy sietnem kell, máskor esetleg találkozhatunk.

Legalább most normális volt, de akkor is tartok attól, hogy amiket barátom mesélt, hogy ordibált vele, velem meg mit csinálhat? Nem ismerem a szlovákokat, de remélem nem fog már bántani, ha van valami baj, kiemelem a kérdést.

2020. ápr. 2. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor társaságban vagytok, mondd meg neki, hogy nem tudod szeretni, mert bántja az állatokat. Mivel több ember is ott lesz, nem hinném, hogy meg merne bántani.

Amúgy rögtön szóljál is a hatóságoknak. Tudtad, hogy olyan emberfenyegetés, mint amit használt a barátoddal, illegális is tud lenni?

2020. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Barátommal ketten elmentünk a rendörségre, és barátom elmondta ott, hogy a lány mit mondott neki. Én azt amit én tapasztaltam. Noss... Nem tudom mi lesz, még aznap találkoztunk a lánnyal, és közöltük vele, hogy a fenyegetése eljutott a hatóságok felé...

A lány ekkor azt mondta nekem, hogy csak velem akart lenni, és nem is ölt soha àllatot. Igazat vallva, nincs bizonyítèkunk az állat öléseire, de amit barátomnak mondott az bizony rossz volt. Majd barátom elment, én meg beszéltem még a lánnyal. Annyit mondott még, hogy teljesen nem tudja hogy csúszott ki a száján ilyen, csak meg akart kapni.

Hogy ölt-e igazából állatot a rendőrség se talált semmit, így semmi nem lett belőle egy ideig, de a fenyegetése miatt büntettèk. Azóta a lánnyal még beszélek, de az e-mailján. Bevallotta, hogy kitalálta az állatölès, hogy megkapjon.

Igazat vallva a lány szép.


Majd ha van még új valami, írok, vagy kiemelem a kérdèst.

2020. ápr. 5. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lany nem normalis, lehet barmennyire is szep kedved, readasul manipulalni probal.


Ha vannak szereto szuleid bekik mondd el, hogy mi tortent veled az elmult idoszakban.


A lanynak ne adj meg semmilyen infot magadrol, es semmilyen kontaktot.


Annak orultem, hogy eddig nem adhattal meg semmit.


Ne dolj be a szep szavainak, psziches problemai lehetnek, amihez te keves vagy, bedaralna teged is, es utana nem lenne cagy nehezen lenne menekvesed.


Soha nem mondd el neki mire keszulsz, keruld, ignorald, legyel vele huvos, szukszavu. Vigyazzatok magatokra, felnott tudjon rola!!!

2020. ápr. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!