Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A békés harcos útja című film...

A békés harcos útja című film miért 16-os? Vannak benne durva jelenetek (morbid) vagy csak mert egyszerűen csúnyán beszélnek benne, vagy ilyesmi? Ti hány éveseknek ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 12:27
 1/1 anonim válasza:

Hát én először 15 évesen láttam, szerintem abszolút nem morbid, talán a kisebbeknek ijesztő lehet az, hogy valaki balesetet szenved, vagy rossz példát mutat az, hogy valaki dühösen, tiszteletlenül beszél egy idős emberrel, de én azt tudom ajánlani, hogy minél előbb megnézi az ember annál jobb. Talán egy 12-s karikát megérdemelne, mert van benne olyan rész ami a szexualitásról szól, csajozásról, de nincsenek benne olyan részek, amelyekben, szexuális jellegű dolgokat mutassanak, max a csókolózás.


19/F

2014. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!