Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen önbizalmam?

Hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Mitōl lesz valakinek olyan nagy önbizalma? Tudnám én is fejleszteni magamat, hogy magabiztosabb és határozottabb ember legyek?

2020. ápr. 5. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

A munka és a párkapcsolat kitűnően képes formálni a jellemet. De ezen kívül rengeteg személyiségfejlesztő könyv és tréning is elérhető - javasolni tudom Dale Carniege-ot, Brian Tracy-t és Erdős Zsuzsannát (szerzőként és trénerként is).


Rengeteg lehetőség van, fel a fejjel! Szerintem egyébként nem is a nagy önbizalom számít (sokan azért mutatnak nagy önbizalmat, hogy kompenzálják a saját kishitűségüket). Ami igazán számít, az az erős jellem. Van egy kínai közmondás a boldogságról, ami valahogy így hangzik:

- Ha 1 óra boldogságra vágysz, szundíts egyet!

- Ha 1 nap boldogságra vágysz, menj el horgászni!

- Ha 1 hónap boldogságra vágysz, házasodj meg!

- Ha 1 év boldogságra vágysz, örökölj vagyont!

- Ha egy életen át tartó boldogságra vágysz, segíts másokon!

2020. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. ápr. 5. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerd fel, hogy az önbizalomhiánynak nincs értelme.
2020. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el azon, hogy mi hiányzik az életedből és mivel nem vagy megelégedve. Változtass ezeken a dolgokon.
2020. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!