Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én szeretem jobban a...

Csak én szeretem jobban a múltat mint a jelent?

Figyelt kérdés

Valahogy olyan fura, hogy így repül az idő.. 2020 van.

17 éves vagyok, 2002-ben születtem. És valahogy annyira hiányzik a kisgyerekkorom. a 2010 előtti időszak. Olyan jó volt. Nem tudom miért.


Annyira jó volt, hogy egész nyárra lementünk a nyaralóba balatonra, előtte mindig megálltunk a 2003-mas ford focusunkkal a benzinkúton, hogy vegyünk autópályamatricát ami még ragasztani kellett.. ez 2007-ben volt. 2012 óta egyre kevesebbszer mentünk. Aztán már egyáltalán nem.


Valahogy olyan szomorú vagyok. Túl modern nekem ez a világ. Nem értem, hogy miért. A Régi autónk a ford.. 2003-mas volt. Szürke kárpit, szürke műszerfal. sehol egy lcd kijelző. csak a 2 fű műszer meg a klíma. tökéletesen egyszerű, de nagyszerű autó. A mostani meg egy olyan hipermodern audi ami már nem is tetszik. A4-es és 2019-es. de belül olyan ronda.. Nem értek az autókhoz, nem tudom, hogy mi mirét van én csak használom. vagyis utazok benne.


Na hát szóval nagyon hiányzik a kisgyerekkorom. És nem csak hiányzik, hanem szomorú is vagyok valahogy.. Nagyon hiányoznak ezek a halvány emlékek ahogy 3-4-5-6 évesen a balatonon játszok a nővéremmel, meg amikor autószervízben voltunk és még a képcsöves (crt) monitorokon nézték az autódiagnosztikát, meg amikor még az 1998-as suzuki swift még teljesen átlagos autó volt.


Néha olyan sírhatnékom van emiatt. Most meg olyan modern űres az életem. Nagyfiú vagyok, 6 hónap és 18 leszek. alig látom a szüleimet, a testvéremet, mert iskolába járom, meg edzésre (jó most nem, de úgy általában) és semmi nem olyan amilyen volt.


2020. ápr. 11. 00:17
 1/6 A kérdező kommentje:

És igazából a fő kérdés az az, hogy miért van az, hogy a múltat jobbnak látom mint a jelent? Ez igaz a 2-3 évvel ezelőtti dolgokra is. Valahogy nem szeretem a jelent.


Ezt sem tudom, hogy miért ,de annyira szeretnék a 80-as 90-es években élni. Anyira tetszenek az akkor gyártott autók az öltözködés, az akkori számítógépek, maga a környék, az ország.. Szóval minden.

2020. ápr. 11. 00:19
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy sok hibám van, nézzétek el kérlek, már késő van és fáradt vagyok!!
2020. ápr. 11. 00:19
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2020. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném a jelent is, ha valami olyasmi ideális lenne mint amilyennek megálmodtam, és nem olyan fostalicska mint a valóságban.
2020. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

2002-ben én már 11 éves voltam :D


De egyébként nekem is hiányzik az én gyerekkorom. Sajnos a felnőttkorom egyáltalán nem olyan lett amilyennek szerettem volna.


A 2003-as autótok is elég modern volt már. Legalábbis az én nézetemből. Amikor én gyerek voltam, nekünk még kereklámpás, majd kocka Ladánk volt.

2020. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, nekem is hiányzik a múlt, és én is szeretnék a múltban élni, annak idején, 60-as, 70-es, 80-as évek, mind hiányik. Valamiért én is jobban szeretem a múltat mint a jelent.
2020. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!