Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szeretem a nyomasztó,...

Miért szeretem a nyomasztó, sötét dolgokat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nincs lelkem, csak feketében öltözök és imádok GHOSTEMANE zenére betépni a haverokkal.
2019. jan. 20. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Ez egy korszak a felnőtté válásban. Nekem is volt hasonló. Kinőttem. Neked is el fog múlni idővel, hacsak nem teszel valami hülyeséget magaddal. De én bízom benne, hogy eléggé intelligens vagy, és túléled.

Sok sikert hozzá. :)

2019. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretek rossz dolgokat csinálni, lázadni, szeretem a vért. Szeretem élni a nyomasztóan sötét életem.
2019. jan. 20. 22:04
 3/4 anonim válasza:
Talan kicsinek sok vampiros filmet lattal. Amugy enis igy lennek, de nem engedek a csabitasnak
2019. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre a kérdésre már nem is emlékszem hogy kiraktam. Azóta rengeteget züllök a haverokkal. De már kezdem megtalálni az utam és változok jó irányba!
2019. aug. 31. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!