Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hajó vagy Németország?

Hajó vagy Németország?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vállalatok be? Angol tudással hajózás vagy Németországi élet, nagyon kevés nyelvvel, de biztos munka(testvér által) ami alatt van idő megtanulni a nyelvet hogy jobb állást szerezz.
2020. ápr. 13. 03:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyami hajózás a Dunán.
2020. ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hajóról a Dunába ugrás betontömbbel a lábamon.
2020. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindkettőt próbáltam (csak másik ország), a hajót 1 hétig bírtam, az valami borzasztó rabszolga munka, napi 16-20 óra meló, és nincs szabadnap. Külföldön évekig elvoltam, annak legalább volt értelme szakmai tapasztalat és nyelvtanulás miatt. De elegem lett az albérletezésből, ahogy tudtam venni lakást, nem sokra rá hazaköltöztem. Én mostanában nem terveznék semmilyen külföldi munkát, mert nem tudni mi lesz a következő néhány hónapban/évben. Néhány ismerősöm is kint ragadt, és elég bizonytalan a sorsuk.
2020. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!