Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már nem nagyon érzem magam...

Kutya222 kérdése:

Már nem nagyon érzem magam "társas lénynek" ;´/ mit mit tegyek?

Figyelt kérdés

elmentünk Németbe Magyarországon egy csomo barátom volt nagyon sok nahmost a mostani osztályom ugy érzem utál vagy csak én nemtudok velük kijönni



Nem tudom a nyelvüket azaz németül nah most én vagyok a béna az osztályban aki lehet szekálni ;(

Néha hozzám szolnak beszélnek velem de nem érzem magam ugy hogy beszélgessek velük egyszerüen kébtelen vagyok rá ezért is tudok alig németül.Barátságosan beszélnek velem énis probálnék de nem megy mert nem tudok ...Egyszerün már ugy érzem nem tudok barátkozni velük mert én arra számitottam hogy másik osztályba kerülök mert eza második év és másik suliba mentem de sok az olyan akit ismerek igy engem kizárnak ... fiukkal sokkal jobban érzem magam mert nem kérdezgetnek annyit igy csak játszunk de ez se mindig van mert nem nagyon hivnak játszani hisz lány vagyok minden nap egyedül vagyok az udvaron ez már olyannyira rossz érzés hogy amikor suliba megyek lerendezek egy nagy hisztit hogy nem megyek be megint hogy odajöjjenek hogy oh szegénykém nincs barátja és elmennek nevetve mert ez nagyon rossz érzés;( ez két éve megy van egy fiu tesom az ikrem vele se tudtak egy osztályba rakni de a tesom fiu vele nem lehet csajos dolgokrol dumálni folyton rugdos inkáb elmegyek onnan.és amikor sétálok adtol félek hogy elgázol egy focis és leégek mert en csak ülni fogok és ott égni mikor az csak felál és elmegy mert ez van bennem már háromszor nekem jödtek az egyik lány oda szolt h hahaha petra hahahaha ez rosszul esset nagyon;((((((((((((((( Nem érem már azt az osztályban mint othon hogy feltudtam oldodni meg mindenkivel dumálni de nem tudok mert aggodom hogy rosszat mondok. amikor a tanár szolit akkor is csak kussolok mert nincs véleményem meg nemértettem a kérdését és nem tudom elmondani a véleményem ha van mert egyszerüen nem vágom a nyelvet..Apa meg nem engedi hogy haza menjek de anya megérti és haza akar vinni de apa nem engedi igy már utálom apát is és még jokedvüen oda jön hogy o kislányom milyen volt a suli ilyenkor inkább elfordulok és nem mondok semmit vagy hozzávágom hogy otthon jobb volt mit tegyek ebbe belefogok örülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2013. nov. 8. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és csak 11 éves vagyok ;´(((((((
2013. nov. 8. 21:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2013. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg németül, addig nem tudsz semmin változtatni.
2013. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"anya megérti és haza akar vinni"

Mi miatt éltek Németországba?



"Néha hozzám szolnak beszélnek velem de nem érzem magam ugy hogy beszélgessek velük egyszerüen kébtelen vagyok rá ezért is tudok alig németül"

Ezért kell(ene) nyelvtanfolyamra járnod, mert ők próbálnak közeledni feléd de a nyelv hiánya miatt ez nem megy valami jól.

2013. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!