Mit tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez de néha ilyen rossz gondolatok jönnek rám. Meg teljesen magától előjön hogy dobog a szívem izzad a tenyerem menekülési kényszerem van ilyenkir nem tudom mit tegyek. Nincsenek barátaim, nincs testvérem rokanaim se igazán de azok nem foglalkozznak velem. Szüleim elváltak. Anyagilag nem valami jól állunk sajnos nem szegények de nem jól anyum próbál nekem megvenni amit tud. Csak az esik rosszul hogy a suliba láttom hogy a többieknek milyen ruhái vannak de én nem tehetem meg mert túl drága ha kapok valamit ki kell pótolni több embernek és sajnos ez van. Mi tegyek nagyon el vagyok keseredve próbálok pozitív lenni de nehéz. Ez nem önsajnáltatás akarna lenni. Csak hogyha rám jön egy rossz gondolat hogyan tereljem el? Az a baj hogy mindent magamba szorítok és ugye nem tudom senkinek se elmondani és lehet az a baj hogy agyalok a gondolatokon. Aki tud az tudna pár tanácsot adni?
2020. ápr. 14. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt meddig tartott leírni?
2020. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Máskor csinálj inkább bögrés sütit! Az csak 3 perc és boldoggá tesz.
2020. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírt jelenség kezdődő pánikroham.


Nos mit csinálj ha szerény sorból származol... Adjon inspirációt, erőt hogy igenis viszed valamire! Hogy igenis, tanulsz, elérsz valamit az életben, mert magadnak és a gyerekeidnek többet szeretnél adni! Sok szerény sorból származó ember pont ezért vitte valamire - mert hajtotta a tűz, a vágy.

2020. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!