Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet csinalni ilyenkor?

Lala777 kérdése:

Mit lehet csinalni ilyenkor?

Figyelt kérdés

A munkahelyemrol kileptem, mert egy munkatarsam mindig fenyegetett es mindenki elott leuvoltotte a fejemet. Odajott hozzam es az arcomba uvoltotte, hogy utallak meg megjegyzeseket tett ram. Szoval verbal es social bullyingozott engem 2 even at keresztul.

A fonokom nem csinalt semmit vele, ezert kileptem. De 3 honap utan vissza hivtak engem azzal hogy it kirugjak es en vissza johetnek. Igeny mondtam Mert szuksegem volt penzre. De csak egy par napig voltam Ott. Es valamiert nem hivnak vissza dolgozni. Nem tudom miert? Mindennap szet stresszelem magam a szituacio miatt. Mert ismerem jol a fonokot es mivel a parom legjobb baratja az en fonokom.



2020. ápr. 25. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom a kérdésre a választ, én csak annyit tudok, hogy minden munkahelyről lehetne menekülni emiatt, én pl. jó párszor éreztem magam megalázva emiatt. Az idő folyamán úgy is változni fog ez benned, hogy nem fogsz mindent magadra venni, mert ha igen, pokol lesz az életed.

(Tapasztalat)

2020. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!