Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy, hogy a...

Miért érzem úgy, hogy a dolgok ellenem történnek?

Figyelt kérdés
Nem mindig, de a fontosabb dolgokban. Keményen dolgozok a céljaimért, és hatalmas problémák jönnek, amik kudarchoz, irányváltashoz vagy újratervezéshez vezetnek. Mindig sikerül megoldanom, de nagyon rosszul élem meg őket. Fárasztó, és valahol a lelkemnek pihenésre van szüksége, de nem tudom hol pihenhetne meg.
2020. ápr. 29. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

"nem tudom hol pihenhetne meg."


A jelenben.

2020. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SnowWhite88 válasza:
Az akarot vezeti a sors, a nem akarot vonszolja. Igy is ugy is oda kerulsz ahova a sorsod szan. MIndegy te mit akarsz az elet jon es dont helyetted is. Nem lesz rossz az sem csak nem lesz olyan amilyennek kepzelted. Ne akarj mindent megvalositani nem fog sikerulni 100%osan vagy ha igen akkor is csak rovid idore. Ilyen az elet. Picit engedd el magad hidd el sok jo is tortenik ott ahol azt a rengeteg csapast erzed. Popper Petert ha youtubon hallgatsz az jot tesz, engem mindig megnyugtat.
2020. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!