Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy egy olyan...

Iron sight (áron) kérdése:

Miért van az hogy egy olyan szakítás után ami mindenem felemésztette, mások bántanak és ellenem fordulnak?

Figyelt kérdés
, a barátaimat is elveszítettem, és semmi értelme sincs a szakítási oknak, erre építettem a jövőm és mindenem, nem volt semmi célom a kapcsolat elött és ő segített nekem és most megint eltűnt a célom és ezután meg akartam ölni magam, felvágtam a karom hosszában de hazajöttek a szeretteim épp amikor el akartam vérezni és miután meg akartam ölni magam, felvágtam a karom hosszában de hazajöttek a szeretteim épp amikor el akartam vérezni és elvittek korházba az akaratom ellenére, ez után miért utáltak meg az emberek mégjobban és miért hiszik azt hogy ellenük tettek? Miértm mondanak nekem olyanokat amiktől csak még jobban meg akarom majd magam ölni, miért jó ez nekik? én csak véget akarok vetni az életemnek miért én engem kell szidni ezért?

2019. dec. 8. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyenge jellemű egyéneket szokták cikizni.
2019. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd. Most úgy érzed, hogy olyan gödör alján ülsz, amiből nincs kiút, de van. Akkor is, ha te ezt nem látod. Az öngyilkosság nem megoldás. Mindenkinek vannak problémái, de valahogy mégis megoldják.

Nyilván a szeretteid megmentettek, épp azért, mert szeretnek, fájna nekik, ha nem lennél. Ha az ő szavaik bántanak - mivel a szerelmi csalódás még mindig elfoglalja az egész elméd -, ők csak ki szeretnének ebből az egészből mozdítani. Nem bántásból, de valamilyen szinten minden öngyilkos önző, mivel nem gondol arra, hogy a szeretteinek mennyire hiányozna, és mekkora fájdalmat okozna nekik. Tudom, hogy most sötétnek, kilátástalannak látod a dolgokat. De nem azok. Állj fel, és küzdj! Azok a "barátaid", akik ebben a nehéz helyzetedben nem álltak melléd, nem voltak igazi barátok, szóval nem kár értük. Lépj tovább. Csak ne magad marcangold, mert nem az a megoldás.

Ha gondolod, írj le minden fájdalmadat, sérelmedet egy füzetbe. Hiszem, hogy könnyebbséget okoz. Plusz ha kicsit józanabbul visszaolvasod, rá is jöhetsz bizonyos dolgokra. A lényeg: engedd el, el fog múlni az egész. Tudom, hogy ez most még friss, és nehéz, de később a lelki sebed csak sajgó heg lesz, és ebből is tanulhatsz.

Ha állandóan ekörül forognak a gondolataid, csak negatív spirálba fordulsz, és az egész magával ránt. Ne hagyd!

Biztos, hogy idővel találsz valaki mást, aki ugyanúgy képes célt adni az életednek. Bár ki tűzhetsz úgy is célt, hogy nem valakihez / személyhez kötöd.

Ember küzdj, és bízva bízzál - hogy Madách szavait idézzem -, és fel a fejjel!

2019. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem helyes amit tettél, a szeretteidnek okoztál volna fájdalmat. De rengeteg a nagyon gonosz ember, főleg Magyarországon, akik miatt lesznek sokan öngyilkosok. De nem kell öngyilkosnak lenni. Ki kell menni Nyugatra egy nyugodt, normális országba ebből a fél-ázsiai puha diktatúrából amíg lehet.
2019. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!