Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 évesen már elég nagylány...

16 évesen már elég nagylány az ember?

Figyelt kérdés
Ti 16 évesen már nagylánynak éreztétek magatokat? Ilyenkor már majd nem felnőtt, elég érett valaki ilyenkor már pl a bulikhoz és a fiúzashoz?

2020. máj. 4. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
16 évesen még a fenekén a tojáshéj. Tanulj inkább, ebben a korban az a legfontosabb.
2020. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha vágysz rá csináld. Nem vagy tapasztalt majd az leszel. Ilyenkor már lehet tapasztalatot gyűjteni meg szórakozni. De azért tanulj is. Szóval ne ebből álljon minden. Mondjuk idén sok buli nem lesz szerintem.
2020. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nézzük csak. A feleségem minden további imádja ha análisan közösülünk, utána mehet szájba is, és le is nyeli. Ezek után süt-főz-takarít (nyilván segítek neki), dolgozik, egyedül képes ügyintézni bárhol, ha kell autót vezet, ezek mellett gyereket nevel, és gondozza a szüleit.


Ő már elég nagylány.


És te?

2020. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
3. De fsz vagy, az ilyeneket nem értem. Ti is szórakoztatok 16 évesen, ebben biztos vagyok.
2020. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tud kulturaltan viselkedni, lehet nagy lany.

En 16 evesen kezdtem 'bulizni' jarni, ami nalam kocsmapartit jelentett a haverokkal, 16 evesen jottem ossze az elso komoly baratommal, akivel le is fekudtem kozel a 17hez. Nem lettem drogos, nem dohanyzom (anno hetvegente tettem), nem iszok (abban is volt reszem boven), 4-es, 6-os erettsegim lett, lediplomaztam, 30 eves vagyok, jo munkahellyel, stabil parkapcsolatban. Nem csesztem el az eletemet azzal, h tul fiatalon kezdtem bulizni, viszon igy 30 evesen mar egyaltalan nem hianyzik a nagylanyos elet. Mar tudok felnott eletet elni.

2020. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16 évesen dugni már lehet, de ésszel kellene... na, az nehéz lesz.

Másban még nagyon fiatalka vagy. Ja, hogy érettnek érzed magad... persze.

Kerülj szembe pár problémával, akkor majd kiderül.

2020. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16 évesen szembesülsz vele hogy mennyi ember akarja neked megmondani hogy szerintük hogyan kéne élned. Max segítő tanácsot fogadj el De ilyeneket mint amiket itt fentebb lehet olvasni ne! Csinálj amit szeretnél de mindig gondolkodj előtte És sose hagyd hogy nyomást gyakoroljanak rád bármivel is!

Amúgy igen, sok 16 évesen lány már nagylány és nagyon szívesen csinálnék velük nagylányos dolgokat... :D

De amúgy komolyan, mindent csinálj ésszel és mértékkel akkor nem lehet baj!

2020. máj. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!