Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » UUUtálom, hogy kicsi és lapos...

UUUtálom, hogy kicsi és lapos a fenekem. Ha egyszer nemtudok oda hízni mit tegyek? :S:S. Nyugodjak bele, és örüljek, hogy ez a legnagyobb problémám?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Mert akkor képet róla vagy el se hiszük!
2010. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok 17 éves. holnap rakok ki képet megígérem, most nemtudok.
2010. júl. 28. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó neked...

Nekem meg tök dagadt a seggem...

L/17

2010. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lehet, hogy csak te látod annak, a pasik biztos döglenek utánad :D
2010. júl. 28. 20:47
 5/12 haggyámán ***** válasza:

Vannak külön ilyen tornák, keress rá.

Amúgy nem hiszem, hogy annyira lapos lenne, de akkor holnap is ránézek. Mármint a képre. Persze, csak azért, hogy válaszolni tudjak. =D

2010. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na látod, tudod te mit kéne tenned, az utolsó mondatot egyben válasz saját magadnak. Igen, örülj biza, hogy nincs nagyobb gondod. Nemrég jártam külföldön és kénytelen voltam a fél napot végigmetrózni. Egy nap alatt láttam legalább 5-6 láb nélküli embert, lebénult embert, kéz nélküli embert, Down- kórosat, illetve debiliseket.

Nem azt mondom, hogy most ásd el magad, mekkora barom vagy, hogy csak ennyi a bajod, de segiteni akarlak abban, hogy te magadtól is rájöjj, hogy mennyire szerencsés vagy és mennyire jó helyzetben vagy még.


Tudom, hogy egy lapos has zavaró lehet ugyanúgy, ahogyan egy kövér test vagy egy lapos mell, de meg kell tanulnod élned a hátrányaiddal. Egy lapos fenék egyrészt nem nagy gond, sokkal jobb, mint egy dagadt s*** és legalább minden gatyába beleférsz. Ha mások csúfolnak időnként érte, sz*rd le ! Nekem az egyik uncsim olyan, mint te és folyton szekálta a családom, hogy milyen lapos a hátsója. Aztán már egy idő után ő is szégyellte a fenekét. Mig egyszer meg nem mondtam nekik a magamét és megkérdeztem, hogy nekik biztosan jó helyen van a fenekük ? Nem cserélték fel véletlenül a fejükkel, mert nagyon úgy tűnik, mintha a s***ükkel gondolkoznának. Azóta se szóltak többet.


DE ha neked nem tetszik akkor valóban gondolj arra, hogy ennél sokkal rosszabb lehetne és a lapos fenék nem szégyen. És ezt én mondom neked, nem fiú vagyok és nincs is lapos fenekem, tehát elhiheted nekem. Nem azért mondom, mert érdekem lenne vagy mert én is olyan vagyok, mint te. Nincs lapos fenekem, de őszintén nagyon élvezem amikor látom, hogy más lányon olyan kényelmesen fekszik a farmernadrág. És szerintem a pasiknak is bejön, legalábbis biztos örülnek neki, hogy legalább nem kell kéztágitó gyakorlatokat végezzenek, hogy megfogják.


Szóval RELAX és ha még van valami kérdésed akkor nyugodtan irj

2010. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Amit az előző válaszoló írt az igaz, és nagyon jó, meg választ is ad a kérdésedre... de én mégse értek vele egyet 100%-osan.

Törekedj a tökéletességre, arra hogy jobban érezd magad a bőrödben. Ezzel az önbizalmad is javulni fog, szebb leszel, és mások is szebbnek fognak látni téged. Nem hiszem, hogy az a legbölcsebb döntés, ha feladod, és csak egyszerűen nem törődsz vele. Legyenek céljaid, és tegyél, meg mindet azért, hogy megvalósítsd őket. Miért kéne beletörődni, ha változtathatsz rajta?

Új lábat már nem növeszt magának az ember, de tornázni azt lehet. Legyél cselekvő ember, ne csak vegetálj és és fájdalmas rezignációval fogadd, ahogy történnek veled a dolgok.

Tudom, hogy ez nem 100%-os válasz, mivel azt nem mondtam meg, hogy konkrétan mit kéne tenned, de hamarosan utánanézek. Ha kell, akkor én elmegyek és tornázok veled, de akkor is sikerülni fog^^

Ha az ember igazán akarja, akkor bármi lehetséges.


Utánanézek és folyt. köv.

2010. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Várjuk a képet...
2010. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

22:24 vagyok


Elnézést, az elején fenék helyet hasat irtam véletlenül.

Utánnam való válaszolónak : nem azt irtam, hogy törődjön bele. Természetesen változtasson, ha úgy akarja, de érdemes feltenni a kérdést, hogy érdemes-e. Egy lapos fenékben még semmi hátrányt nem találok. Ez az egyik ok, a másik pedig az, hogy a genetika erős határozótényező, nem mindent lehet megváltoztatni, mint ahogyan egy göndör haj sem lesz soha sima, maximum csak rövid ideig. Az embernek miért ne tetszedjen meg saját maga, ahelyett, hogy mindig mást akarjon, mint amije van ?

A harmadik ok, ami az lenne, hogy az életben mennyi dolgunk van még az ilyen csekély gondokon kivül, az gondolom világos mindenki számára.

2010. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én a 6:52-kor válaszoló vagyok. Folytatnám, amit elkezdtem. Találtam számodra jó cikket, amiben részletes információt találhatsz a problémáddal és annak megoldásával kapcsolatban: [link]

Ha kellőképpen kitartó vagy és mindent megteszel a célod elérése érdekében, akkor biztosan nem fog elmaradni a kívánt eredmény. Persze az a pár perc gépelés, amit én tettem eltörpül majd a te munkád mellett, de mégis örülnék valamilyen visszajelzésnek.

Sok sikert hozzá^^

2010. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!