Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor éreztél eddigi életedben...

Mikor éreztél eddigi életedben a legnagyobb fájdalmat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

fizikai : vesegyulladás

lelki : mikor a férjem még a kapcsolatunk elején elhagyott 2 hétre és egy másik nővel kezdett( azóta boldog házasok vagyunk ).

2011. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem is tudom amikor eltörtem az ujjamat, vagy a lábközép-csontomat, vagy amikor egyszer korom söétben futottam és belerohantam egy padba a sípcsontommal. Fúúúú
2011. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
A szülés borzalmasan fájdalmas volt.
2011. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
86%
Amikor meghalt a kislányom.
2011. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai vagy lelki értelemben?


Fizikai: amikor ikreket szültem


Lelki: amikor a gyerekkori legjobb barátnőm, akivel szinte egyszerre lettünk anyák, elvesztette a pár hetes kislányát, miközben én két hasonló korú, egészséges gyerekkel ott voltam tehetetlenül és nem tudtam, hogy segíthetnék neki.

2011. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Kedves kérdező,netalántán szomorú vagy? : ( Én akkor éreztem a legnagyobb fájdalmat,amikor elváltak a szüleim,illetve amikor a szerelmem megcsalt,és amikor a nővérem elvetélt...Fizikai:Amikor annyira gyenge voltam a lelkiektől,hogy úgy fájt a hasam meg az izmaim,hogy nem tudtam felkelni egy hétig!
2011. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Fizikai: vesemedence gyulladásom volt és volt egy olyan görcsöm, amikor mintha kést vágtak volna a derekamba. Leestem a földre és sikítottam. Utána is nagyon fájt, de az éles fájdalom szerencsére nem tartott sokáig.


Lelki: amikor rákban haldoklott a nagymamám (amikor meghalt, az már inkább megkönnyebbülés volt), amikor életem első viszonzottnak induló szerelméből mégse lett semmi, amikor az öcsém öngyilkos lett, amikor gyerek és fiatalkorom 14 éves kutyáját az ölemben altatták el...Mindez néhány év leforgása alatt. Odáig jutottam, hogy már nem éreztem semmit, már semmi nem hatott meg, úgy éreztem, mintha ütnének és nem fájna. Ez volt a legfájdalmasabb.

2011. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
86%
Amikor 1 het kulonbseggel meghaltak a koraszulott ikerlanyaim...Aztan nem sokkal utana, amikor az apukajuk elhagyott.
2011. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Második vok: gondolkodtam neked leki fájdalmon, de azt hiszem az élet eddig megkímélt. Mondom úgy, h sok szarság történt velem. Anyám 3x házasodott, apám 5x és megint válik,volt h évekig nem is beszéltünk, stb., de eddig nem történtek meg az életem nagy tragédiái. Hálisten mindenki él akit szeretek, vagy nagyon kicsi voltam amikor meghalt. De félek, minden nap, ahogy egyre idősebb vagyok egyre jobban, h jön egy telefon, h valamelyik nagyszülőm meghalt :( Mondjuk hálisten mind egészséges, de félek, mert engem ezek a fájdalmak elkerültek eddig, ami szerencse ugyanakkor nem is vok megedződve az ilyen dolgokra.
2011. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Fizikai: szerintem 1-2 erős fogfájásnál nem volt nagyobb

lelki: ilyen nem volt

2011. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!