Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan döntsem el, hogy...

Hogyan döntsem el, hogy milyen szakmában szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Nyilván erre a kérdésre csak én tudhatom a választ, de nagyon tanácstalan vagyok. Fogalmam sincs mi az, ami valóban érdekelne, amit hosszú éveken át szívesen csinálnék. Mi tévő legyek?

2020. máj. 6. 21:05
1 2
 1/20 anonim válasza:
Vannak erre különböző tesztek. Töltsd ki.
2020. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Miért kéne bármelyik közül is választani? Miért kell fogaskeréknek lenni a gépezetben?
2020. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, akkor szerinted mit kezdjek magammal?
2020. máj. 6. 21:37
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem tudom. De annak biztos nincs értelme, hogy valamit kényszerből csinálj. Ha nincs olyan szakma, ami érdekelne, akkor, bármelyiket is csinálod, kényszer cselekvés lesz.
2020. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%

Amúgy miért kéne bármit is csinálni vagy bármit kezdened magaddal?

Én nem csinálok semmit. Az élet mégis mindig elintézi, hogy legyen mit ennem, innom, hol aludnom.

Ha bízol az életben, akkor az élet megold helyetted minden problémát. Ha nem bízol, akkor neked kell megoldanod minden problémát, neked kell előkerítened az élethez szükséges pénzt.

2020. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha nem csinálsz semmit, miből van pénzed? Hogyan intézi el az élet számodra az alapvető létszükségleteket? Gondolok itt az enni-innivalóra, amiket te is említettél.
2020. máj. 6. 21:53
 7/20 anonim ***** válasza:

#6

Elintézi. De csak akkor, ha ténylegesen bízol benne, és egyáltalán nem aggódsz. Mondom, én már 3 éve nem dolgozok, és azóta mindig volt mit ennem, innom, hol aludnom. Még költőpénzt is kaptam.

2020. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jó, akkor te vagy a kivétel.

Másnak meg dolgoznia kell.

Kérdező, nézzél körbe. Itt az internet, rajta van minden.

Hogy néz ki egy szakma, mit kell csinálni benne, milyen képességek kellenek hozzá.

2020. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

#8

Nem vagyok kivétel.

Ez egyszerűen csak az Univerzum legalapvetőbb törvénye. Mármint az, hogy a tudat teremti a valóságot, és nem a valóság a tudatot. Ha annak tudatában vagy, hogy dolgoznod kell, pénzt kell keresned a megélhetésért, akkor ez is lesz számodra a valóság.

Ha viszont rábízod magad az életre, akkor az élet gondoskodik rólad.

2020. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Na igen.

Ahogy a hajléktalanokról is gondoskodik.

Kérdező, vigyázz: ha erre az emberre hallgatsz, problémáid lesznek.

2020. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!