Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire rosszul néznék ki?...

Ennyire rosszul néznék ki? Vagy szép vagyok? 😅

Figyelt kérdés

Szinte mindig mindenhol megbámulnak a pasik de alig mernek lépni. Boltban is sokan szoktak nézni, igaz hogy akkor sietek, életemben kb háromszor, ha odaléptek akkor hozzám. Ebből azt gondolnám hogy valami gnóm vagyok és ezért néznek meg de közben meg facebookon vagy instagramon sokszor irogatnak rám ismeretlen vagy távoli ismerős férfiak. Egyik helyen se vagyok aktív, jó ha évente kirakok egy képet és mindkét helyen eléggé le van korlátozva hogy ki láthat.

Bulikban is odaszoktak jönni fiúk, bár ott elhiszem hogy az alkohol is közrejátszik, osa nem tudnám azt mondani, hogy a szépség miatt jönnének.

Exek mindig azt mondták mikor leszóltam magam, hogy bárhova mentünk, ott szinte mindig férfi megnézett. Mert állításuk szerint ilyenkor ragyogok.

Megkaptam már azt is, hogy valaki csak ittasan mert hozzám oda jönni, mert félt hogy elutasítom.

Ezeket azért mondják mert ronda vagyok vagy tényleg lehet egy szerintem átlagos lány olyan, hogy élőben kevesen merjenek lépni?

Bocsi hogy hosszú lett😅



2020. máj. 8. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még képek alapján is nehéz megmondani...

Ami biztos, hogy van olyan, akinek tetszel.

2020. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát... küldj egy képet privátban, megnézem és megmondom neked!
2020. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"Ezeket azért mondják mert ronda vagyok vagy tényleg lehet egy szerintem átlagos lány olyan, hogy élőben kevesen merjenek lépni?" Az, hogy ronda vagy, hát passz, minden esetre ha sokan bámulnak, akkor nem rondának, hanem kirívóan ocsmánynak kell lenned. Az meg hogy egy átlagos lányt nem szólítanak le annyian, azon nem értem, mit kell értetlenkedni, mert most mit vársz, hogy ha kilépsz a házból mindjárt lerohannak a pasik, vagy hogy minden egyes alkalommal, mikor boltba mész, minden pasi letámad? Persze tudom, neked az a bajod, hogy közbe néznek is, és mégse lépnek oda, hát erre azt mondani, hogy attól, hogy valaki rádnéz, nem föltétlen jössz be neki.
2020. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Mutasd magad.
2020. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Sajnos azt kell hogy mondjam mint az előző hozzászóló,fotó nélkül nehéz választ adni ebben a kérdésben. De szerintem csini,aranyos lány lehetsz a kommunikációd és a leírtak alapján.
2020. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
69%
Ha mutatsz képet tényleg könnyebb segíteni.
2020. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
69%
Ha küldesz képet, akkor könnyebb erre választ adni. :)
2020. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 StevenUp ***** válasza:
100%

Ennyi alapján az a biztos hogy elég gáz pasik vesznek körbe..

Az hogy mennyire vagy szép az meg relatív.

Lehet hogy egyből a gatyámba nyúlok tőled, de az is lehet hogy azt mondanám hogy "átlagos"

2020. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
88%
Csatolj képet csillagom :)
2020. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

3.

Nem várnám el, hogy rám tapadjanak, sőt..😀

Csak ha megnéz egy férfi az oké. Ha bámul egy férfi percekig, akkor nem zavarba jövök, hanem tényleg szinte zavar, hogy folyamatosan néznek, mintha az lenne a legérdekesebb ahogy tejfölt/pólót/cipőt/irattartót választok.

Szerintem nem vagyok olyan ijesztő, hogy ilyenkor ne lehessen odajönni hozzám. Nem tudom miért mondják, akkor azt a férfiak, hogy élőben szeretnének ismekedni, ha mégsem mernek lépni.


Képet nem szeretnék felrakni, azért az arcomat nem szeretném itt mutogatni, ezt remélem megértitek😄

2020. máj. 8. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!