Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, mit gondoltok a síró...

Lányok, mit gondoltok a síró férfiakról?

Figyelt kérdés
nem hisztire vagy színészkedésre gondolok, hanem ritka, igazi, őszinte sírásra. kort írjatok!!!
2010. júl. 29. 04:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hogyhogy mit gondolunk? nem nézem le emiatt, ha erre gondolsz... mindenki szokott sírni, a fiúk sem kivételek. természetes dolog, ennyi.
2010. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23L
2010. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

attól függ, hogy miért sír..

ha mondjuk egy filmen sírja el magát, akkor kicsit elmosolyodok..:D

de ha pl szakított a barátnőjével, és megered kicsit a könnye, vagy valami hozzátartozójának vagy közeli barátjának valami baja lett, esetleg meghalt, akkor semmit.

ők is emberek.. meg lehet érteni..

2010. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem írókkal. Ha olyan dolog történik ami nagyon bántja akkor szerintem nincs ezzel semmi baj. És igen ők is embeek és ez természetes dolog
2010. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
ha komoly dolog akkor nem gáz. de ha pl egy filmen akkor az azért vicces.
2010. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, 19L
2010. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a filmes sírást is elfogadom. persze, nem úgy, hogy bömböl, hanem mondjuk könnyezik a szeme. És nem a gagyi, nyáresti, hatásvadász filmekre gondolok.. rengeteg olyan magasszínvonulú, műalkotásnak számító film van, ami letipor a földbe, ráébreszt dolgokra és nem könnyű feldolgozni.
2010. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha mondjuk egy szerettének esett valami baja, akkor érthető! De azt sem utcán stb mindenki előtt, hanem inkább bnő, feleség vagy közeli hozzátartozó előtt.
2011. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sajnálok mindenkit aki sír és szeretem és támogatni próbálom őket, és ha férfi is az illető akkor is normális, ha pl nehéz időszak van család vagy bármi olyan miatt, összetörte valami nő a szívét.. ami mélyen érinti az embert azon szokott sírni gondolom én. mindenkinek ki kell adnia magából a könnyeit, nem csak a nők sírhatnak :D 16/L voltam
2013. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!