Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit gondoltok a férfiakról?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok,ami csak eszetekbe jut vagy amit gondoltok :)
2011. szept. 13. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy vannak különféle kategóriák. Olyanokat, akiket szívesen megismernék és olyanok is, akiket legszívesebben elkerülnék, de mivel elsőre senki sem tudja milyen lehet az illető így majd később jövünk rá a dolgokra..

Szóval nem lehet általánosítani. Én szeretem a fiúkat,férfiakat. Azokat akik engem is tisztelnek(és persze fordítva is) és nem néznek le, akik megértőek és lehet velük beszélgetni.

Sokszor inkább úgy érzem magam közöttük, mintha ufo lennék. Persze néha pozitív értelemben. Van amikor teljesen mások a férfiak és a nők is. Ilyenkor elgondolkozok,hogy miért. De ez így jó.

2011. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
100%
nkem eddig kevés kivételtől eltekintve jó tapasztalataim vannak. persze, köztük is vannak bunkók, gonoszak, idióták csakúgy, mint a nők között. meg kell válogatni az embernek a társaságát.
2011. szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
az életünk ás az ágyunk részei, és a szívünk elrablói
2011. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmm, vannak jó, szerethető férfiak akikben soha nem csalódok barátok (már a legjobb barátnő kategóriában.. :P )Tudják, hogy milyen vagyok, nem ítélnek el...

Hmm ha kapcsolatról van szó akkor más tészta egy pasi,

már a exek terén nem vagyok ilyen szerencsés....

Utolsó barátom meg addig volt jó fiú még pedálozott értem..., utána kiderült, hogy milyen 3 hónap alatt(bunkó, idegbeteg-és persze miattam mert én játszok az idegeivel, amikor figyeltem rá direkt mert még ugratni sem lehetett egymást..(mert neki figyelni kell a vérnyomására, stb...) ,

minden fiú barátom meg akar dönteni, nem igazi barátok, és már több éve azért a barátaim...-szerinte,

JAh és még érzelmileg zsarolt is, ami nekem nagyon furcsa volt, és komolyan vettem mert nem bírtam volna ki ha miattam vmit csinál magával...,és ezek mindig akkor történtek ha veszekedtünk vagy elegem lett belőle..(sztem egy férfi ilyesmivel nem fenyegetőzik )

ÉS végül megígértettem vele, hogy miattam nem csinál semmit és dobtam, ekkor jött az a lépés, hogy bátyámat zaklatta, és ott is burkoltan fenyegetett engem(tudok húgodról olyanokat amiket te nem...)Üres fenyegetés volt, nem tudott semmit...

Nah nekem ez az utcsó nagyon durván betett a pasikról alkotott képemnek, erre a 3 hónapra egy évig tuti szingli élettel rápihenek...

És még a többi barátom se volt könnyű eset ,de egyik se viselkedett így..... :P

Úgyh én most csalódtam a férfiakban , mert még nem voltam olyan, hogy igazán szerelmes ,de lehet, ha olyan amilyen első 2 hónapban volt akkor még szerelmes is lettem volna belé egy idő után(addig meg volt a rózsaszín köd)....

most megpróbálok nem így állni minden férfihoz aki közeledne hozzám,de megvan a tüske ez után, meg az óvatosság bennem.....

nem követem el újra ezt a hibát..

19L

2011. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!