Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy az egész eddigi életem egy hazugság volt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem minden megváltozott, barátok tűnnek el, kudarcot kudarcra halmozok, nincs semmi sikerélményem. Röviden, azt érzem, hogy életem eddig hazug dogmákra és filozófiákra épült, mindent és mindenkit elvesztettem magam körül, az emberek jóságába vetett hit is egyre inkább megszűnt. Az eddigi 23 évem dobhatom a kukába, mert egy marék szárított molylepkét sem ér.

2020. máj. 11. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

"Az eddigi 23 évem dobhatom a kukába, mert egy marék szárított molylepkét sem ér."


Nem kell kidobni, a romokat remekül lehet építőanyagnak használni egy vadonatúj élet felépítéséhez. Mondjuk az nem kis meló, de elég, ha mindig csak azzal foglalkozol, ami ott van az orrod előtt, vagyis lépésről lépésre haladsz.

Szóval: tanulj a hibáidból. Azért vannak.

2020. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy jó lehetőség az elmélyedésre, a spirituális feleszmélésre.
2020. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy marék szárított molylepke remek hasonlít a kutyaszarra
2020. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg konkrét leíràst is mellékelnél?
2020. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!