Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vonzódom a nálam jóval...

Miért vonzódom a nálam jóval idősebb férfiakhoz? Pszichológusra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és már gyerekkorom óta az idősebb férfiak vonzanak. Már óvodában is észre vettem, hogy amíg valaki egy ovistársunkba volt szerelmes, én rendszerint egy nálunk idősebb 10-en 20-on évésbe. Volt velem egykorú pasim, de amikor vele együtt voltam is mindig az idősebb pasikat néztem meg. (Ami miatt nagyon szégyelltem magam)

És valamiért ahogy “öregszem” a korosztály is megy feljebb. 15evesen még a 30-as éveik elején járó pasik is tetszettek, de most már csak a 30-as éveik végén járó korú pasik jönnek be, és persze a tőlük idősebbek.

Édesapámmal nagyon jó a kapcsolatom, mondhatni baráti, szóval miatta nem lehet.

Köszönöm szépen, de privát üzeneteket nem kérek.



2020. máj. 16. 22:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
ugyan valaszolni nem tudok konkretan, de nekem is mindig idosebb tarsaim voltak... hol 10, hol 5, a nejem epp 7 evvel... ez igy jo, kiegeszitjuk egymast ;)
2020. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Sokfélék vagyunk. Az én nagyapám és nagyanyám között 22 év volt, papa javára, mégis mama volt a főnök.


Ha így vagy boldog, mi a baj? Nekem meg a fiatal csajok jönnek be - NEm ajánlat! - ezt szégyellnem kellene?


Vagy egyszerűen nagyapám génjei?


Nincs mit szégyellned! A világ pont így kerek!

F, 42

2020. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarsz pszichológushoz menni az ízlésed miatt?
2020. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Volt 18 évvel fiatalabb barátnőm... Öt évig voltunk együtt.

16 volt, én 35 mikor összejöttünk.

Lecserélt... egy idősebbre. :D

2020. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nincs szükséged pszichológusra, egyszerűen ez jön be neked és kész. Vannak párok ahol bőven 10 évnél nagyobb a korkülönbség és boldogan élnek.
2020. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
78%

Ezzel szerintem sincs semmi problèma. Taläld meg akit keresel,ès ne törődj a külviläg vèlemènyèvel. A te èleted a te boldogsàgod.

Nagyon sok pozitív pèljda van arra,hogy tökèletesen tudnak működni az ilyen kapcsolatok...

42f

2020. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Én már elmúltam 40, de bevárlak, míg rábuksz a korosztályomra.
2020. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg a te korosztàlyod jön be. Nincs ezzel semmi gond!

38F

2020. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy mondjuk most is egy 50+-os éves férfi tetszik, aki amúgy nagyon rendes ember. De őszintén vele már nem lehet közös jövőt tervezni. Itt ilyenekre gondolok mint a gyerektervezés. Viszont tudom, ha össze jönnék egy 30évessel, ő nem vonzana szexuálisan, ami egy párkapcsolatban probléma.
2020. máj. 23. 08:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak 40 évesek akik vonzóak lehetnek és velük tudnál tervezni. Komár László, Ernyey Béla mind 50 felett alapítottak családot 20 körüli nőkkel. Mindenre van példa.
2020. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!