Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vonzódom a nálam jóval...

Miért vonzódom a nálam jóval idősebb férfiakhoz? Pszichológusra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és már gyerekkorom óta az idősebb férfiak vonzanak. Már óvodában is észre vettem, hogy amíg valaki egy ovistársunkba volt szerelmes, én rendszerint egy nálunk idősebb 10-en 20-on évésbe. Volt velem egykorú pasim, de amikor vele együtt voltam is mindig az idősebb pasikat néztem meg. (Ami miatt nagyon szégyelltem magam)

És valamiért ahogy “öregszem” a korosztály is megy feljebb. 15evesen még a 30-as éveik elején járó pasik is tetszettek, de most már csak a 30-as éveik végén járó korú pasik jönnek be, és persze a tőlük idősebbek.

Édesapámmal nagyon jó a kapcsolatom, mondhatni baráti, szóval miatta nem lehet.

Köszönöm szépen, de privát üzeneteket nem kérek.



2020. máj. 16. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Nekem például mindig a jó negyvenes érett nők jöttek be igazán bármely életkoromban. Nincs semmi anyakomplexusom vagy bármi, egyszerűen vonz az igazán minden téren nő. Barátnőim is mind negyvenes volt amikor én húsz, sok titokkapcsolatban ami sajnos baj mert egyébként teljes lett volna minden. Lassan de hamarosan be is érem ezt az ideális kort és nem tudom mi lesz 😂
2020. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
#4 😀
dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
#7 😀
dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!