Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon szeretni fog-e valaki,...

Vajon szeretni fog-e valaki, kellek-e valakinek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, kb 135 cm lehetek, és emiatt lenéznek, szerencsére vannak az osztályomban akik megértenek, jelenleg ők a legjobb barátaim, de nem tudom, hogy ez hogy lesz idősebb koromban, vagy esetleg másik iskolában lesznek-e ilyen emberek. És még csúnyának is tartom magam, igaz, hogy a többiek mindig az ellenkezőjét mondogatják, de nem akarom elhinni nekik, nem tudom miért, ilyennek tartom magam.
2010. júl. 29. 23:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elég zárkózott vagyok, és nem tudok igazán megnyílni, csak a barátaim előtt. Egyszerűen nem értem, mi értelme van az életemnek így, szerencsére nem az van, hogy engem mindenki útál stb. de még így se értem, hogy hogy tudnék javítani magamon, mert még önbizalomhiányban szenvedek. Egyszerűen akármit is elhatároztam, semmi nem lett belőle. Nem tudom, hogy mi lesz így belőlem pár év múlva:(
2010. júl. 30. 00:05
 2/15 anonim ***** válasza:
13 évesen 145 cm voltam, holnap leszek 15 és 170 vagyok
2010. júl. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szal örüjjé mer nyakonváglak
2010. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

milyen vicces valaki XD


Szóval, én 13 évesen 164 cm vagyok.

Legalacsonyabb osztálytársam akörül van, mint te.

Na és?

Nem a magasságon múlik.

Alsóban én álltam a tornasor legelején. Aztán volt aki 4. évvégére leelőzött.

Pár hónapon keresztül mondogattam magamnak, hogy nőnöm kell, nekem kell legyek a legmagasabb.

Most 2. vagyok a sorban.

Igazából 4. lennék, csak évközben nem cseréltünk helyet.

Beletörődtem. Nem a magasságon múlik.

Aki szeret, az így is szeretni fog, alacsonyan!


Fiú vagy vagy lány vagy???

2010. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és nem feltétlen a magasságra gondoltam, hanem arra is, hogy olyan más vagyok, és nem tudom, sikerül-e majd beilleszkednem.
2010. júl. 30. 10:14
 6/15 anonim ***** válasza:

Kicsit csúnyább ... kicsit kics is ... De a miénk!


Haahaaaaa xD

2010. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
tényleg a szákről nem lóg le a lábad?
2010. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyugi nem 1 lány volt a sulimba(most ballagtam el)akik 8.-osok voltak és alig voltak 140 centik, az egyik csaj szinte már nyalta a földet...szal nyugi lesz párod és e miatt nem kell aggódnod, majd megindulsz a növésben:)
2010. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A normális válaszólóknak köszi, a többieknek pedig -.-"
2010. júl. 30. 18:05
 10/15 anonim ***** válasza:

Tényleg ne foglalkozz az idióta válaszokkal. És ez a fő: ne hagyd magad, és ne hagyd, hogy az önbecsülésedet még jobban ledöngöljék egyesek...

Én azt gondolom, mindig annak kell örülni az életben, ami van. Az nagyon fontos, hogy megértő barátaid vannak. Ezt kevesen mondhatják el, tehát máris van valami, ami Neked van... mások pedig talán épp barátok után siránkoznak....

Ha vannak barátaid, akik megértenek, nyilvánvalóan belülről végképp semmi baj nincs Veled... hisz ha lenne, akkor elkerülnének.

A magasságodon nem tudsz változtatni. Azzal foglalkozz, amin tudsz változtatni (már ha akarsz egyáltalán, és nem csak sajnáltatni akarod magad). Ne lásd magad csúnyának, lásd magad jó képű gyereknek, hidd el, sőt tudd magadról, hogy az vagy... És ha a belső kisugárzásod megváltozik (jó irányba), akkor már észre sem veszi senki, hogy alacsonyabb vagy nálunk...Az alacsony termetedhez ne társíts magadnak egy önbizalom hiányos, gátlásos, félszeg személyiséget is, mert azzal rengeteget ártasz magadnak....és csak magadnak ártasz ezzel; annyira, hogy ha esetleg megnősz, akkorára, mint a kortársaid, a gátlásod már túlnőtt rajtad...

2010. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!