Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt mivel határoznád meg?

Ezt mivel határoznád meg?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy olyan típus vagyok, hogy szükségem van a szeretetre, mint talán minden embernek. viszont, hha egy idö után ha valaki nem mondja ,h szeretlek, tökmindegy ki, barát, vagy akit én szeretek, vagy nem ölelhetek meg valakit, akkor rossz kedvem lesz, ilyenkor rögtön meg kell ölelnem valakit. és akkor is ha nem mondják, h szeretlek, én csak esetleg ugy érzem abban a pillanatban vagy ha csak éppen rossz a kedvem és szeretetre van szükségem. ez beteges? vagy ti is igy vagytok vele? ezt igazábol miként lehet egyszóval leírni??
2010. júl. 30. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretethiány. Nekem is vannak ilyen gondjaim. Rengeteg szeretetet kapok, de a nehezebb pillanatokban ez az érzés nem elég, és sajnos nincs, akit megölelhetnék, amikor vágyom rá...
2010. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
énis szeretet hiánynak nevezném, viszont, nem tart hosszú ideig csak pá pillanatig, szoval talán nem is az.
2010. júl. 30. 00:57
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt régen! viszon mióta megtaláltam a párom azóta nincs szükségem erre, hogy mondjam nem vágyok más közelségére! Szerintem amúgy az se só ha csak egy ember közelségére vágysz a többit meg nem engeded magadhoz! De amúgy nem baj ha megölesz embereket, szerintem ez nekik is jól esik!
2010. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés szerintem is ^^
2010. júl. 30. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!