Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amióta lefogytam -15kg-ot...

Amióta lefogytam -15kg-ot azóta tapadnak rám a fiúk. De ez nekem sok, folyton utasítom vissza őket. Mivel mindig csak csalódtam, megbántottak. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a helyzet nagyon új nekem még 18 éves vagyok és addig amíg kövér voltam addig levegőnek néztek..Most meg hirtelen én lettem a "sztár" Köszönöm a válaszokat 18L
2011. okt. 7. 15:12
 1/9 anonim válasza:

Szia, bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok...

De én is leszeretnék fogyni... Neked hogy sikerült??


köszi, üdv

2011. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne siránkozz, inkább örülj neki! Legalább tudsz válogatni. Én se bánnám, ha értem versengenének a csajok:D 22F
2011. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most semmi nem jó? Gondolom +15 kilóval az volt a bajod, hogy észre se vesznek.Örülj neki.
2011. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hagyj időt magadnak megfogod szokni.
2011. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

örülj neki


miért szerinted az jobb,hogy engem meg nem csak levegőnek néznek,hanem még az utcán idegen gyerekek is beszólogatnak hogy milyen hülye fejem van?


13l

2011. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Walk With Me ***** válasza:
100%
Örülj neki, gondolom nem szeretnéd visszakapni azt a 15kg-t (aranyban talán, de na, érted :D). A jót könnyű megszokni, majd megszokod, csak tanuld meg kiszűrni azokat, akik csak szexre mennek.
2011. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
32%
küldesz képet magadról?
2011. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

látod látod...


ezek után gondolkozz el, hogy szép lánynak jobb lenni, vagy ha azért szeretnek, aki vagy. mert hogy a fiúk ritkán szeretnek bele szép lányok lelkébe, az is biztos...

(igen, tudom hogy úgy magányos voltál - konklúzió: mindenki csak dugni akar. kérdés hogy ezt választod vagy a magányt)

2011. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
látom mindenki győzköd hogy legyél r.banc. igen, akik élvezik ezt a helyzetet, azok már azzá válnak. de hát nekik nyilván érdekük is ezt mondani, elvégre ha egy nő magától érezné kényelemetlennek a r.bancságot, senkit se tudnának megfektetni. akarom mondani jól megismerni belülről...
2011. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!