Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudok tenni az ellen hogy...

Mit tudok tenni az ellen hogy elfogadjam magam hogy kinézek?

Figyelt kérdés
eléggé el vagyok keseredve mostanában...csúnyának látom magam miközbe anyuék szerint széo arcom van...de nem tudom elfogadni...

2020. máj. 22. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Neked a kolléganőid mit csináltak hogy el tudták venni az önbizalmadat?
2020. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

nekem az osztálytársaim meg egy fiú...


fiú: "g*ci ronda vagy bottal nem nyúlnék hozzád RÜHES"


lányok: "dagadt g*ci"(erős testalkatú lány vagyok sajnos az epilepsziámra szedett gyógyszerek miatt)


Itt már önbizalom 0 hiába mondják hogy nagyon szép arcom van...nem hiszem el mert egyszerűen nem tudom el fogadni magam...



16/L

2020. jún. 10. 00:47
 13/13 anonim ***** válasza:

gonoszak az emberek...nekem a kolléganőim kezdték el anno, amikor odamentem..más lehet hogy nem venné magára, de én nagyon...a lábaimtól kezdve, hogy túl sovány vagyok, beesett az arcom, ráncosodom miért nem megyek kozmetikushoz, miért nem öltözködök csinosan, kopaszodok (wtf) gyerekkorom óta van egy forgóm mindig olyan volt..:D meg egy csomó dolog...nyilván biztos csak jót akarnak én tudom, csak azt nem értik meg az emberek , hogy ezekkel a jószívűen adott tanácsokkal , csak elveszik az önbizalmad...

az előző párom pl. istennőként kezelt, ezerszer elmondta, hogy gyönyörű vagyok, csinos vagyok stb stb, emlékszem akkoriban amikor vele voltam és belenéztem a tükörbe szépnek és nőiesnek láttam magam, viszont ahogy telt-múlt az idő és ahogy az emberek" egyre jobban elvették az önbizalmam ,úgy éreztem magam egyre szürkébbnek.

Azt hiszem pszichológus segíthetne ezen, illetve a sport..

én amikor sokat sportolok, mindig szebbnek érzem magam..:D

mintha a bőröm is szebb lenne..

te meg ne foglalkozz kérdező azokkal az undok osztálytársakkal..azért megnézném, hogy akik mondták, azok mennyire tökéletesek...

azért hihetetlen , hogy így beszélnek veled...

ha erős testalkatú vagy , akkor kezdj el sportolni valamit (jót fog tenni a lelkednek is, tényleg meghozza majd az önbizalmad).

engem a helyedben ez motiválna, hogy visszavágjak a bomba alakommal azoknak a kedves embereknek, akik ilyeneket mondtak rád, és amikor majd azok a kedves lányok, akik ledagadtoztak elmennek egyszer szülni, vagy lesz egy párjuk és elengedik magukat , akkor büszkén mennék el az osztálytalálkozóra a bomba alakommal, előtte sminkes stb , és élvezném ahogy irigykednek...:D

jó jó..tudom...a bosszú nem szép dolog, de ha ez motivál , akkor miért ne...ez még mindig kevésbé gonosz dolog, mint az ahogy bántak veled..

szóval hajrá!

2020. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!