Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit bántál meg eddigi életedbe...

Mit bántál meg eddigi életedben? Mit csinálnál másként? Milyen rossz döntéseket hoztál?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Megbántam, hogy hagytam magamat lebeszélni a továbbtanulásról. Mondjuk otthon nem voltak megfelelőek a körülmények ehhez, muszáj volt elmennem dolgozni és mihamarabb elköltözni. De nyelvet tanulhattam volna, mert tehetséges is voltam benne, de lusta voltam.

Megbántam azt is, hogy nem jártam rendszeresen fogorvoshoz, mert rettegtem és sose volt rá pénzem - de megoldhattam volna egy kis önuralommal és önfegyelemmel.

2020. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
A megbánás és a rossz döntések lényege épp az, hogy elköveted őket, hogy tanulj belőlük :) Leírhatnék olyan közhelyeket, hogy ne házasodj meg, de sokaknak meg épp ez életük egyik legjobb döntése.
2020. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Egyszerűen csak nincs értelme bármit is megbánni, és az ezen való sopánkodással elrontani a jelent. A múltra gondolni sincs semmi értelme. A múlton való gondolkodás is elrontja a jelent. A múlt nem is létezik. Csak a jelen létezik.
2020. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manócska1 ***** válasza:
megbántam hogy mikor zaklattak és fenyegettek ha elmondom valakinek a félelemtől nem szóltam mégis valakinek
2020. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manócska1 ***** válasza:
....valakinek,megölnek...
2020. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!