Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi pénzre lenne szükséged...

Mennyi pénzre lenne szükséged és mire költenéd?

Figyelt kérdés
Feltétel: csak magadra költheted!
2020. jún. 2. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

egy lakás jól jönne az astoria körül mondjuk

nem tudom mennyi, 30-50 millió?

2020. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát azt nem tudom hogY mennyi pénz kéne de azt tuti h nem sok de nem kevés és Autóra és egy új házra igy önmagában ez a 2 legalább sok pénzt vesz igénybe és ha nem csak magamra kéne költenem hajléktalanokra meg rászorulokra is költeném
2020. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Konkrét összeget írjatok és hangsúlyozom, hogy a Feltétel: csak magadra költheted!
2020. jún. 2. 15:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít magamra költésnek? Ok, nem vehetek belőle másnak semmit (családnak sem?), de azon kívül? Ha lakást vásárolok, az még belefér? Mert én leginkább ingatlant és autót vennék, aztán utaznék nagyokat. De ahogy így belenézek a tükörbe, kb. 15-20 milliónyi fejlesztés simán ráférne a külsőmre is :D
2020. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
telket vennek es szantofoldet, de foglamam sincs mennyi lehet, igy konkret osszeget nem tudok irni
2020. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lakhatás, autó, rehab program, új fogak, sérv műtét... Sosem lesz annyi, hogy ebből mind meg legyen szóval nem is számolok utána.
2020. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

15 millió elég lenne, vennék egy lakást. Onnan már el tudnék indulni, és a keresetemből vennék minden mást. (Autó stb.)

Mekkora segítség lenne, ha mindenki ezt kapná kezdésnek; pelenka helyett. :D

2020. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiből havonta pazarlás mentesen és környezet tudatosan élhetnék biztonságosan életem végéig!
2020. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
30 millió abból lakást tudnék venni vagy saját vállalkozás. de akár 1 milliónak is örülnék azt is tudnám magamra költeni. pl új gép de még sorolhatnám reggelig. de még alacsonyabb összeget is becsülöm. a pénzt meg kell becsülni.
2020. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
10 millióra, hogy legyen önerőm egy 20-30 milliós házra. Minden mást ki tudok gazdálkodni, de ehhez biztos személyi kölcsön kell, ha nem akarok 40 évesen házat venni.
2020. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!