Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Felnőtt ember vagyok és a...

Felnőtt ember vagyok és a szüleim a mai napig learatják a babérjaimat. Pszichológusra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, teljesen mindegy, hogy mit csinálok, meg kell hallgatnom, hogy az apám milyen menő volt 35 évvel ezelőtt, amikor Oroszországba mehetett céges üdülésre vonattal és repülővel. Okos ember volt, huszonöt évesen doktorált, de már akkor is lekezelő volt, ezért nem maradhatott a felsőoktatásban oktatóként, aztán elitta mindenét és újra kellett kezdenie az életét középkorúan egy supervisorként.

Külső szemmel nézve egy hihetetlenül kedves és odaadó ember, valójában csak mártírkodik és lekezel és kijavít mindenkit. Felnőtt vagyok, de valahogy vonzom a szüleimhez hasonló embereket. Amikor összejövök valakivel és komolyabb lesz, látszólag az a másik mindent megtesz értem, valójában bezsebeli az elismerést a sikereimért.


2020. febr. 7. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Hogy lehet valaki sikereit bezsebelni?

Te feltalálod a spanyolviaszt, vagy az örökmozgót és azt mondja apád, vagy valaki, hogy ő találta fel?

Levezetsz taxiban egy roppant bonyolult szülést és apád a maga érdemének tulajdonítja?

Tényleg nem értlek!

2020. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Esküszöm nem értem mit akarsz mondani....
2020. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Én sem értek ebből semmit.
2020. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ne lefelé pontozgass Kérdező, hanem írj példákat, mert így kénytelen leszek apádnak igazat adni!:)
2020. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Te tényleg beteg vagy Kérdező!

Nekem a nagyapám 100-szorelmesélte már, hogy annak idején hogy vezette át a magas-Tátrában, szakadékok szélén a gépkocsizó hadosztályt lámpa nélkül az oroszok elől, de ettől az én teljesítményeim nem lesznek kevesebbek. 101-szerre is meg fogom hallgatni és büszke vagyok rá.

Vagy nálatok valami vetélkedő folyik a családban?

2020. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!