Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Első szex a legelső barátommal...

Első szex a legelső barátommal, mindketten szűzek vagyunk, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ti nem féltek/féltetek, hogy miután megvolt a szüzességetek elvesztése, már nem fogtok kelleni senkinek? Mármint ha ne adj isten szakítanátok a párotokkal. Rossz hogy ez megfordult a fejemben? Illetve szerintetek az első szex hányadik baráttal "kell" történjen? Lehet más tudna többet adni, vagy neem.. Tapasztalanlan vagyok és nem tudom mihez kezdjek.. Félek,hogy nem a megfelelő emberrel kerülök majd oda.. akármennyire is szeretem.

Szerintetek? kérlek normális válaszokat!



2020. jún. 3. 20:07
 1/5 2*Sü ***** válasza:
100%

Férfiként válaszolok, de nem csak a saját, hanem a jelenlegi, meg a volt partnereim szemével is látom egy kicsit a kérdést.


> Ti nem féltek/féltetek, hogy miután megvolt a szüzességetek elvesztése, már nem fogtok kelleni senkinek?


Az élet rád cáfol. Az emberek túlnyomó többsége nem azzal él, nem azzal házasodott meg, akivel életében először ágyba bújt. Az ember olyan szempontból nem monogám faj, hogy nem egyetlen partnerrel éli le az egész életét. Az emberre nincs ráírva, hogy szűz-e vagy sem, a vonzalom nem ezen múlik. Sőt van, aki kimondottan kerüli a szűzeket.


> Rossz hogy ez megfordult a fejemben?


Neked rossz. Legalábbis úgy tűnik.


> Illetve szerintetek az első szex hányadik baráttal "kell" történjen?


Ezt így nem lehet megmondani. Ha kellően érettnek érzi valaki magát, és olyan partnere van, akivel meg akarja, hogy történjen, akkor megtörténik.


> Félek,hogy nem a megfelelő emberrel kerülök majd oda


Hosszabb távról visszanézve annak sincs őrült nagy jelentősége, hacsak nem traumatikus az élmény. A lényeg az, hogy olyan személlyel történjen meg, akit szeretsz. Nyilván emlékezni fogsz rá, de minél idősebb leszel, annál ritkábban jut eszedbe. Pl. arra emlékszem, hogy mikor csókolóztam először. Arra is, hogy kivel. De a nevére már nem. És vajmi kevés jelentősége volt ennek aztán később.


Nem azt mondom, hogy ennek nincs semmiféle jelentősége, de némileg túl van misztifikálva ez az egész kérdéskör.

2020. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerelmesen és ebből fakadó őszinte vágyból szeretkezni egyáltalán nem bűn vagy vétek. Ez egy természetes igény és vágy az emberek részéről, ami egyáltalán nem megvetendő, még akkor sem, ha egyes kultúrák másképp vélekednek. Alapvetően a paráznasággal van probléma (és ezt nem vallási értelemben értem), hogyha a szexualitás lealjasodik puszta testiséggé, így aztán szokássá válik, elvesztve az intimitást. Persze vannak emberek, akik alapvetően nem gondolják ezt ennyire fontosnak, mégis a legtöbben, akik számos partnerrel voltak, előbb-utóbb kiégnek, mert ők szerettek volna élni vagy kiélni magukat.

Legyen kellemes és boldog az együttlét, váljék egészségetekre, védekezni pedig ne felejtsetek el!

2020. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Első szex során kicsit felborul a ciklus, ez teljesen normális. Pl nekem abban a hónapban ki is maradt. Nem vagy terhes hogyha jól védekeztetek. Ha a kövi is kimarad akkor menj a nőgyógyászhoz vagy ha nagyon parázol a terhesség miatt akkor vegyél egy tesztet a patikában. Ha más nem az tuti megnyugtat majd és még fog jönni. Csak ne parázz rá nagyon. A stressz miatt is késhet..
2020. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sorry, nem ide akartam🤣
2020. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyannal feküdj le akit kívánsz! Amikor majd ott lent érzed...
2020. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!